Co jeść podczas miesiączki? Ania Lewandowska odpowiedziała

Ania Lewandowska o urokach macierzyństwa! Czym zaskoczyła ją Klara?

Ania Lewandowska nie ukrywa, że jej życie bardzo zmieniło się po pojawieniu Klary. Trenerka nadal jest aktywna zawodowo, znajduje czas na swoje pasje, ale również wiele czasu poświęca też córeczce. Gwiazda nie zatrudnia niani, gdyż sama zajmuje się dziewczynką. Okazuje się, że Klara potrafi zaskoczyć swoją mamę! Co zrobiła? Przeczytajcie wpis Ani… 😉

Ania Lewandowska o urokach macierzyństwa! Czym zaskoczyła ją Klara?

Ania Lewandowska jest aktywną mamą. Żona Roberta Lewandowskiego godzi macierzyństwo z pracą, a także znajduje czas na swoje hobby. Trenerka stara się wszystko pogodzić. Nie zatrudnia też niani, która by pomogła w opiece nad Klarą. Gwiazda zdradziła, że planowała wybrać się na kawę, więc wyszykowała się i była już gotowa do wyjścia, jednak Klara pokrzyżowała jej plany. 😉 Dziewczynka postanowiła się zdrzemnąć. Jaką decyzję podjęła młoda mama?

„Znacie to? Dzisiaj rano…

Włosy umyte, lok zakręcony, wyskoczyłam z dresów, umówiona na kawę, zabieram córkę, gotowa do wyjścia i… córka zadecydowała o drzemce … takiej nieplanowanej 😁🙈. No więc zostajemy w domu 😁😁😁 mamą być❤️💁🏻‍♀️z ładnymi włosami Hahaha #Mother #baby #mylove #Klara❤️ #hpba #healthyteam #healthyplanbyann #annalewandowska #kurtkaMango #style #hpba Do you know it?” – napisała Ania Lewandowska ma Instagramie.

Znacie to? Dzisiaj rano… Włosy umyte, lok zakręcony, wyskoczyłam z dresów, umówiona na kawę, zabieram córkę, gotowa do wyjścia i… córka zadecydowała o drzemce … takiej nieplanowanej 😁🙈. No więc zostajemy w domu 😁😁😁 mamą być❤️💁🏻‍♀️z ładnymi włosami Hahaha #Mother #baby #mylove #Klara❤️ #hpba #healthyteam #healthyplanbyann #annalewandowska #kurtkaMango #style #hpba Do you know it? Today morning… Hair washed, curled, I jumped out of tracksuits, arranged a coffee in the city, I am taking my daughter, ready to go out and … my daughter decided to take a nap … So not planned 😁🙈. So we did stay at home 😁😁😁 To be a mum… With pretty hair Hahaha

A post shared by Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba) on

Codzienność mam

Wiele internautek doświadcza podobnych sytuacji. Co piszą młode mamy?

“I zazwyczaj takie drzemki trwają wyjątkowo trzy godziny 😂”,

“Ja bym wyszła z moja śpiąca 2 letnia Klarą 🙂 bo za często niespodziewanie zasypia. Może Klary tak mają? 😊”,

“Oj tak… Ale ostatnią akcja była taka trochę na opak – byłam umówiona, ale zaplanowałam wyjazd specjalnie szybciej żeby drzemka wypadła Laurze w trakcie jazdy a ja przed spotkaniem chciałam wejść do sklepu. W aucie zasypia bardzo szybko więc myślę sobie plan idealny, brawo ja. Cała drogę nie spała. Zasnęła jak szukałam miejsca do zaparkowania 👿 🤷”

“Ja to znam jeszcze z innej strony … mama umówiona na konkretna godzinę, fryz zrobiony, nawet makijaż jest, ubrana gotowa do wyjścia, młody tez już ładnie ubrany i gotowy do wyjscia, a tu nagle niespodzianka 🙊🙈 i trzeba młodego całego przebierać i w dodatku pod prysznicem go umyć bo niespodzianka okazała się bardzo duża 😳🤣 uroki macierzyństwa 👩‍👦” – piszą internautki.

————————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1259 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Monika Zamachowska komentuje odejście Joanny Racewicz z TVP!
Monika Zamachowska komentuje odejście Joanny Racewicz z TVP!

W połowie marca Joanna Racewicz przestała prowadzić „Pytanie na śniadanie”. Władze TVP twierdzą, że dziennikarka...