Anna Lewandowska ćwiczy w ciąży? Gwiazda napisała, co dalej z jej treningami

Ania Lewandowska o swoich wspomnieniach z dzieciństwa

Ania Lewandowska pokazała urocze „imprezowe” zdjęcie z Klarą, a także zdradziła, jakie ma wspomnienia z dzieciństwa. Pokazała też swoje najnowsze produkty dla dzieci!

Ania Lewandowska o swoich wspomnieniach z dzieciństwa

Ania Lewandowska bardzo ceni czas spędzony z rodziną, a szczególnie córeczką Klarą, która w maju obchodziła drugie urodziny. Dziewczynka jest oczkiem w głowie mamy, jak i taty. Już nieraz widzieliśmy na zdjęciach, że cała trójka uwielbia wspólnie imprezować.

 A jak rodzinne party, to muzyka, tańce i oczywiście zabawki. A jak zabawki to najlepiej drewniane. To właśnie z nimi Ania Lewandowska ma dobre wspomnienia ze swojego dzieciństwa.

„IMPREZKA ??‍♀️ hehe, tańce – hulańce.
Na drewniane zabawki, puzzle, talerzyki, kubeczki itp. patrzę z pewnym sentymentem. To dla mnie ciepłe wspomnienie, które przypomina o moim dzieciństwie ?” – napisała trenerka na Instagramie.

Zabawki od Ani Lewandowskiej

Można powiedzieć, że wszystkiego czego dotknie się Ania Lewandowska zamienia się w złoto. A w tym przypadku raczej drewno. 😉
W tym sezonie uwielbiam szczególnie te w stylu BOHO? ?! ☺️ „W @babybyann znajdziecie duży wybór drewnianych (i nie tylko ) zabawek dla dzieci w różnym wieku! Począwszy od grzechotki dla niemowląt po drewniane puzzle dla maluchów. Już nie wspomnę o UBRANKACH ?” – czytamy na profilu gwiazdy.

Od mamy dla mamy

Trenerka jest dumna ze swoich produktów. Cieszy się, że podbijają nie tylko polski, ale również zagraniczny rynek.
„Od samego początku powstania firmy szczególnie podkreślam, że polskie marki mają ogromny potencjał ? i z olbrzymią radością przyjmuję wiadomości o tym jak podobają się polskie produkty w całej Europie!” – napisała Ania Lewandowska.

Gratulujemy!

Pod postem sportsmenki pojawiło dużo komentarzy fanów. Nie tylko chwalą jej produkty, ale również zdradzają, jak oni wspominają swoje dzieciństwo. Odnajdujecie się w którymś z tych komentarzy?  
„Wspomnienie mojego dzieciństwa to baza, podchody, karteczki i zabawa w berka czy klasy♥️ wtedy nie było takiego ogromu zabawek jak jest teraz i człowiek musiał sobie radzić jakoś ?mam nadzieje, że nauczę moje dzieci czerpać radość z takich zabaw, które ja sama kiedyś uwielbiałam”,

„Zawsze uwielbiałam układać klocki! Na ostatnią gwiazdkę córcia dostała wózek drewnianych klocków i nie wiem kto się z niego bardziej cieszy ?❤️”,

„Traktory i wszelkie maszyny rolnicze w wersji mini ? tak to jest mieć syna ?” – komentowali internauci.

View this post on Instagram

Party?‍♀️??I look at wooden toys with a fondness. It's a warm memory for me, reminds me of my childhood? At @babybyann you can find a large selection of wooden (and not only?) toys for children! And you as parents, do you have favorite toys? _______________________ IMPREZKA ??‍♀️ hehe, tańce – hulańce. Na drewniane zabawki, puzzle, talerzyki, kubeczki itp. patrzę z pewnym sentymentem. To dla mnie ciepłe wspomnienie, które przypomina o moim dzieciństwie ? W tym sezonie uwielbiam szczególnie te w stylu BOHO? ?! ☺️ W @babybyann znajdziecie duży wybór drewnianych (i nie tylko ) zabawek dla dzieci w różnym wieku! Począwszy od grzechotki dla niemowląt po drewniane puzzle dla maluchów. Już nie wspomnę o UBRANKACH ? Od samego początku powstania firmy szczególnie podkreślam, że polskie marki mają ogromny potencjał ? i z olbrzymią radością przyjmuję wiadomości o tym jak podobają się polskie produkty w całej Europie! MAMY DLA MAM! #annalewandowska #babybyann

A post shared by Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba) on

 

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: kadr z youtube.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2452 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Czy Robert Lewandowski zaskoczył Anię „cieszynką” na boisku? Wiemy!
Rodzina Lewandowskich na wakacjach! A potem…

Ania i Robert Lewandowscy wraz z Klarą pojechali na wakacje. Jak spędzają czas wolny? Trenerka...