Królikowski i Żurawski

Antoni Królikowski o „Azja Express”. Komu kibicuje? Co sądzi o Rozenek?

Reality show „Azja Express” wzbudza wielkie zainteresowanie wśród widzów. Pierwszy odcinek oglądał również Antoni Królikowski. Czy aktorowi podoba się program? Komu najbardziej kibicuje, a która para zdobyła jego serce?

Królikowski i Żurawski

Ten program jest hitem!

Reality show „Azja Express” cieszy się bardzo dobrą oglądalnością wśród widzów. Pierwszy odcinek obejrzało średnio aż 2,1  mln widzów! Wśród nich był Antoni Królikowski. Aktor zdradził, że najbardziej kibicuje swojemu przyjacielowi Michałowi Żurawskiemu, z którym grał w filmach „Karabal” oraz „Miasto 44”.

„W programie „Azja Express” @azjaexpresstvn kibicuje oczywiście mojemu przyjacielowi z filmów: „Karbala” i „Miasto44” – Michałowi Żurawskiemu i jego kompanowi Ludwikowi Borkowskiemu” – czytamy na Instagramie Królikowskiego.

Najzabawniejsza para

Jednak jego serce zdobyła Małgosia Rozenek oraz Radek Majdan. Zabawne dialogi pary i powiedzonka prowadzącej „W dobrym stylu” przejdą do historii telewizji. Rozenek już jest bohaterką wielu memów, a to dopiero początek! Dzięki programowi zerwała też z wizerunkiem sztywnej Perfekcyjnej Pani Domu, a pokazała, że również ma swoje kobiece słabości. Dzielnie wspierał ją jej ukochany Radek Majdan, któremu należą się brawa za cierpliwość i opanowanie.

„Moje serce należy do cudownej Małgosi Rozenek @m_rozenek i Radka Majdana, (Reprezentacja Artystów Polskich), Radku jesteś prawdziwym artystą! Mistrzowskie kwestie macie z Małgosią, coś pięknego <3” – – napisał aktor.

Nie mają luksusów

 „Michał za wiele nie zdradza, ale jedno jest pewne, w Agencie @agentgwiazdytvn mieliśmy luksusy w porównaniu z tym, co mają w Azja Express. @tvn.pl extra program‼” – podsumował aktor.

Czekacie na kolejny odcinek programu?

 

Źródło zdjęć: www.instagram.com/antek.krolikowski

 ______________                                                  

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ