Jacek Stachursky zaśpiewa na pogrzebie Zofii Czerwińskiej

Zofia Czerwińska (†85 l.) chciała zostać pochowana w rodzinnym grobowcu wraz z rodzicami. I tak się stanie. Wybitna artystka, którą ludzie pokochali za role w takich produkcjach jak „Czterdziestolatek”, „Alternatywy 4” czy „Miś”, w środę, 20 marca spocznie na Cmentarzu Komunalnym Północnym w Warszawie. Na pogrzebie zaśpiewa Jacek Łaszczok-Stachursky (53 l.).

Gwiazda przed śmiercią poprosiła przyjaciół, aby zadbali o jej pochówek. Chciała spocząć z rodzicami, ale również, by po kremacji jej proch znajdował się w różowej urnie. – Pani Zofia będzie miała różową urnę. Najbliżsi zastanawiają się jeszcze nad odcieniem różu. Pani Zofia zostanie pochowana ze swoimi rodzicami. Na mszy świętej i na cmentarzu dla pani Zofii zaśpiewa pan Stachursky – powiedziała „Super Expressowi” Anna Tolak z Zakładu Pogrzebowego Służew.

Jak udało się ustalić Super Expressowi, Stachursky zaśpiewa utwór Franka Sinatry “My Way”. Msza żałobna zostanie odprawiona w środę, 20 marca o godz. 13.00 w kościele środowisk twórczych na pl. Teatralnym w Warszawie. Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się natomiast o godzinie 14:30.

źródło: se.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

4223 More posts in Newsy category
Recommended for you
Katedra Notre Dame może się zawalić. Wyniki ekspertyzy są druzgocące

Katedra Notre Dame pilnie potrzebuje remontu i wzmocnienia. Po kwietniowym pożarze budynku jego konstrukcja jest...