Marina i Wojtek zdjecie

Marina zrobiła prezent ślubny Wojtkowi Szczęsnemu! Takiej niespodzianki się nie spodziewaliśmy!

Marina Łuczenko wzięła ślub z Wojciechem Szczęsnym tuż przed Euro 2016, w którym brał udział piłkarz. Dlatego para przełożyła swoją podróż poślubną i dopiero po rozgrywkach wyleciała na wymarzony odpoczynek. Teraz nadszedł czas na prezent ślubny! Zobaczcie, co dostał od Mariny jej ukochany!

Marina i Wojtek zdjecie

Czas pełen niezapomnianych wrażeń…

Pod koniec maja Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny wzięli ślub na jednej z greckich wysp. Jednak para nie zdążyła tuż po uroczystości wyjechać w podróż poślubną, gdyż lada dzień rozpoczynało się Euro 2016, do którego intensywnie przygotowywał się Wojciech Szczęsny. Na szczęście po skończonych rozgrywkach para wreszcie mogła odpocząć. Świeżo upieczeni małżonkowie udali się w podróż dookoła świata. Zakochani na początku polecieli do Japonii i zwiedzali tętniące życiem Tokio. Później nadszedł czas na gorące Hawaje, a potem zwariowane Los Angeles.

Ale niespodzianka!

Teraz wokalistka na Snapchacie pochwaliła się prezentem ślubnym, który podarowała Wojtkowi. Marina swojemu ukochanemu kupiła skuter. Jesteśmy pewni, że doskonale sprawdzi się on we Włoszech, które słyną z wąskich uliczek. Jak Wam się podoba prezent?

Wojciech Szczęsny skuter

Zapowiada się szczęśliwy rok

Kolejny rok Marina i Wojtek spędzą właśnie w słonecznej Italii. Miejsce zamieszkania małżonków było uzależnione od klubu, w którym zagra bramkarz polskiej reprezentacji. Jeśli Szczęsny miałby wrócić do Arsenału, to para przeniosłaby się do stolicy Wielkiej Brytanii. Jednak w sezonie 2016/17 piłkarz po rocznym wypożyczeniu nie wróci do angielskiej drużyny, ale nadal zostanie w AS Roma. Jeszcze niedawno wydawało się, że piłkarz wraz z żoną może szykować się już do przeprowadzki, gdyż oba kluby nie mogły się dogadać. AS Roma nie było stać na wykupienie Szczęsnego, a Arsenał nie był skłonny do wypożyczenia polskiego zawodnika. W końcu obie strony osiągnęły porozumienie.

 

Źródło zdjęć: instagram.com/marina_official

 ______________                                                  

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ