Anna Mucha trafiła do szpitala przez dietę pudełkową. Co się stało?

Anna Mucha o swoim wyglądzie! Nie ma dla niej żadnego znaczenia?

Anna Mucha kilka lat temu przeszła metamorfozę swojego wyglądu. Gwiazda znacznie schudła, zapuściła włosy, a także zmieniła styl ubierania. Teraz przez wielu uważana jest za seksbombę. Jednak aktorka przekonuje, że tak naprawdę wygląd nie jest dla niej bardzo istotny. Co się dużo bardziej liczy?

Anna Mucha o swoim wyglądzie!

Anna Mucha w 2009 roku przeszła ogromną metamorfozę. Aktorka wzięła udział w „Tańcu z gwiazdami”, dzięki któremu straciła kilkanaście kilogramów. W programie zachwyciła jurorów i widownię nie tylko swoim tańcem, ale również wyglądem. Co myśli, gdy widzi swoje dawne zdjęcia?

„Rozczulają mnie, ale to że się jakoś tam wylaszczyłam, jest oczywiście niezwykle przyjemne, ale w moich oczach wtórne. Ta zewnętrzna powłoka nigdy nie była dla mnie szczególnie istotna – mówiła gwiazda w rozmowie z „Faktem”.

https://www.instagram.com/p/Bqj-GOOnJPT/

To nie jest najważniejsze

Gwiazda przekonuje, że nigdy jej wartości nie definiowała uroda ani zainteresowanie innych osób, szczególnie mężczyzn. Być może dlatego, że na swojej drodze spotykała osoby, które ją szanowały  nie oceniały przez pryzmat jej wyglądu. 

„Nigdy nie wyznaczałam swojej wartości przez pryzmat tego, ile mam kilogramów, jak wyglądam, czy mam talię, czy jej nie mam. Takie rzeczy mam i miałam głęboko w d… Współczuję kobietom, które przez pryzmat swojej urody oceniają siebie. I przez pryzmat mężczyzn, których spotykają również mają podobne podejście. Być może dlatego, że spotykałam mężczyzn, którzy mnie doceniali, nawet pomimo zewnętrznej powłoki. Mądrych, fajnych, wartościowych” – wyznała Anna Mucha w wywiadzie dla Faktu.

Też znacie swoją wartość, a wygląd nie ma dla was najważniejszego znaczenia?

https://www.instagram.com/p/BrVVov0nKnu/

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ