Co wzrusza Karolinę Malinowską? „Popłakałam się”

Co wzrusza Karolinę Malinowską? Szczere wyznanie modelki!

Karolina Malinowska jest zapracowaną żoną i mamą, jednak często znajduje czas na zaangażowanie się w akcje charytatywne. Gwiazda jest szczęśliwa, że synowie idą w jej ślady. Co ostatnio zdradziła?

 Co wzrusza Karolinę Malinowską? „Popłakałam się”

Karolina Malinowska jest żoną Oliviera Janiaka i mam trójki synów: Fryderyka, Christiana oraz Juliana. Modelka zajmuje się rodziną i domem, ale również jest aktywna zawodowo. Jednak to nie przeszkadza jej w angażowaniu się w akcje charytatywne. Wraz z mężem chętnie pomaga m.in. dzieciom z ubogich rodzin. Nic dziwnego, że dzieci idą w ślady rodziców! Przeczytajcie, co wyznała modelka!

„Dla moich dzieci pomaganie jest czymś tak oczywistym, jak oddychanie. Powiedział do mnie i do mojego męża, że on w tym roku z tej listy przejmuje sam czwórkę dzieci i z pieniędzy, które dostał na pierwszą komunię świętą, sam pójdzie do sklepu i sam te paczki z własnych pieniędzy kupi. To był ten moment, kiedy pomyślałam: było warto. To jest mega, powiem szczerze, że ja się popłakałam”  – wyznała Karolina Malinowska w rozmowie z  Newseria Lifestyle.

https://www.instagram.com/p/BrCbxsEh1H5/

Tata na medal

Niedawno Olivier Janiak odwiedził kilkuletniego chłopca, który nie ma rąk ani nóg. To było wyjątkowe spotkanie! Zobaczcie zdjęcie!

https://www.instagram.com/p/Bqf9kzUB2Uu/


Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ