Renata Kaczoruk szydząc z Rozenek, zaszkodziła sama sobie

Renata Kaczoruk na swojej tablicy na Facebooku udostępniła post, w którym tłumaczy, dlaczego nie będzie się przyjaźnić z Małgorzatą Rozenek. W wypowiedzi zamieściła screen ekranu, na którym widać, że korzysta z innej sieci niż ta, którą promuje. Czy złamała umowę?

Renulka1

O „Renulce” ostatnio bardzo głośno zrobiło się w mediach, po jej udziale w programie Azja Express. Od początku programu relacje między Renatą a Małgorzatą Rozenek były napięte.

Kaczoruk opublikowała na swoim facebook-owym profilu post, w którym tłumaczy dlaczego nie chciała się spotkać z Rozenek. Jednak szydząc z Perfekcyjnej Pani Domu, popełniła kolejną gafę.

Na screenie ekranu, który umieściła pod postem widać, że używa sieci Plus. Jednak jakiś czas temu, razem z Kubą Wojewódzkim, brała udział w reklamie promującej sieć Play. Czy to oznacza, że „Renulka” złamała warunki umowy i korzysta z konkurencyjnej sieci?


fot. Instagram @renul_ka

______________                                                  

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2250 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Piotr Woźniak-Starak
Rusin, Boczarska i Włodarczyk żegnają Piotra Woźniaka-Staraka: „Mówiłeś, że masz 9 żyć”

Choć rodzina zmarłego Piotra Woźniaka-Staraka milczy, to producenta żegnają osoby ze świata show-biznesu. Jak go...