Renata Kaczoruk szydząc z Rozenek, zaszkodziła sama sobie

Renata Kaczoruk na swojej tablicy na Facebooku udostępniła post, w którym tłumaczy, dlaczego nie będzie się przyjaźnić z Małgorzatą Rozenek. W wypowiedzi zamieściła screen ekranu, na którym widać, że korzysta z innej sieci niż ta, którą promuje. Czy złamała umowę?

Renulka1

O „Renulce” ostatnio bardzo głośno zrobiło się w mediach, po jej udziale w programie Azja Express. Od początku programu relacje między Renatą a Małgorzatą Rozenek były napięte.

Kaczoruk opublikowała na swoim facebook-owym profilu post, w którym tłumaczy dlaczego nie chciała się spotkać z Rozenek. Jednak szydząc z Perfekcyjnej Pani Domu, popełniła kolejną gafę.

Na screenie ekranu, który umieściła pod postem widać, że używa sieci Plus. Jednak jakiś czas temu, razem z Kubą Wojewódzkim, brała udział w reklamie promującej sieć Play. Czy to oznacza, że „Renulka” złamała warunki umowy i korzysta z konkurencyjnej sieci?


fot. Instagram @renul_ka

______________                                                  

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2452 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Czy Robert Lewandowski zaskoczył Anię „cieszynką” na boisku? Wiemy!
Rodzina Lewandowskich na wakacjach! A potem…

Ania i Robert Lewandowscy wraz z Klarą pojechali na wakacje. Jak spędzają czas wolny? Trenerka...