Klara Lewandowska ma już roczek

Klara Lewandowska ma już roczek! Kto jest jej ojcem chrzestnym?

Klara Lewandowska urodziła się 4 maja 2017 roku. Dziewczynka właśnie obchodzi roczek! Ania i Robert Lewandowscy wraz z bliskimi już wcześniej zaczęli świętować urodziny córeczki. Zobaczcie pierwsze zdjęcie z urodzinowego przyjęcia!

Klara Lewandowska ma już roczek

Rok temu na tę wiadomość czekali wszyscy! Anna Lewandowska 4 maja 2017 roku urodziła pierwsze dziecko. Radosną informację przekazał swoim fanom Robert Lewandowski. Sportowiec jako pierwszy opublikował zdjęcie z córeczką. Zdradził, że dziewczynka ma na imię Klara, a także podziękował dzielnej żonie za wytrwałość.

„To niesamowite uczucie. Coś zupełnie nowego. Czuję się dobrze, moja żona też. Chcielibyśmy podziękować za te wszystkie wiadomości, które dostaliśmy (…) To wyjątkowy moment. Teraz wszystko w naszym domu będzie już inne, ale jesteśmy bardzo szczęśliwi. Czy zmieniałem już pieluchę? Tak, zrobiłem to! To coś zupełnie normalnego dla młodych rodziców. Jestem tym wszystkim naprawdę podekscytowany. To coś totalnie nowego i bardzo wyjątkowego” – mówił Robert Lewandowski kilka dni po narodzinach Klary.

Przypominamy, że piłkarz 6 grudnia 2016 roku zaskoczył wszystkich podczas meczu Bayernu Monachium z Atletico Madryt. Piłkarz strzelił gola z rzutu wolnego. Sportowiec w przypływie radości włożył piłkę pod koszulkę oraz udawał, że ssie smoczka. Wtedy wszystko było już jasne – Ania Lewandowska spodziewała się dziecka.

Trenerka bardzo ucieszyła się, gdy dowiedziała się, że jest w ciąży. Radosną nowiną chciała podzielić się z bliskimi.

„Zaczyna się nagle, gdy zobaczysz na teście dwie kreski i dociera do Ciebie, że jesteś w ciąży. Wybuchasz radością jeśli oczekiwałaś, wzruszasz się głęboko jeśli nie planowałaś i ruszasz z radosną nowiną do najbliższych. To jest pierwsza magia – tą miłością chcesz się dzielić z innymi” – wyznała niedawno Ania Lewandowska na swoim blogu.

Pierwsze urodziny

Dzisiaj Klara Lewandowska obchodzi roczek. Dziewczynka rośnie jak na drożdżach. Jest oczkiem w głowie rodziców oraz bliskich. Wczoraj brat Ani Lewandowskiej, Piotr Stachurski, pokazał urocze zdjęcie z pierwszych urodzin dziewczynki. Widać na nim Klarę! Już wiemy, kto jest jej ojcem chrzestnym. 😉

https://www.instagram.com/p/BiUtpcZFalC/?taken-by=piotrekstachurski

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com/Anna Lewandowska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ