Ania Dąbrowska: "Całe dorosłe życie atakowałam siebie". Pora na zmiany?

Ania Dąbrowska wciąż nie odzyskała równowagi psychicznej. Szczere wyznanie gwiazdy!

Ania Dąbrowska promuje swoją płytę „The Best Of”, na której znajdziemy 15 utworów, pokazujących pełen przekrój i ewolucję muzycznego stylu piosenkarki. Artystka rzadko wypowiada się na tematy niezwiązane z muzyką, jednak teraz zrobiła wyjątek! Gwiazda zdradza, jak radzi sobie z wychowaniem dzieci, czy lubi obowiązki domowe oraz o tym, dlaczego zapomina o płaceniu rachunków.

Ania Dąbrowska wciąż nie odzyskała równowagi psychicznej

Ania Dąbrowska promuje płytę „The Best Of” wydaną z okazji 15-lecia kariery muzycznej. Gwiazda niedawno przechodziła trudne chwile – rozstała się z wieloletnim partnerem, który jest ojcem jej dzieci. Czy teraz jest trochę lepiej?

„Teraz jest jeszcze gorzej (śmiech). Nie odzyskałam równowagi, wciąż próbuję z tym walczyć. Codziennie rano budzę się z myślą, jak fajnie byłoby żyć według planu: osiem godzin w pracy, potem czas tylko dla siebie, przelew na koniec miesiąca i urlop dwa razy w roku. A w moim przypadku jest tak, że mam tydzień wolnego i potem wszystko nagle zaczyna się kumulować” – mówi artystka w rozmowie z „Galą”.

Jak znajduje czas na wychowanie dzieci?

Jak w takim razie radzi sobie z wychowaniem pociech? Ania Dąbrowska korzysta z pomocy bliskich oraz rodziny ojca dzieci. Ma również nianię. Stara się ułożyć wszystko w taki sposób, aby córka i syn nie cierpieli z powodu nieobecności rodziców.  

„Pomaga mi rodzina, zarówno moja, jak i ta ze strony ojca. On jest menadżerem, również często wyjeżdża. Stać mnie na nianię. Staramy się tak planować pracę, by Staś i Mela nie cierpieli z powodu naszej nieobecności” – tłumaczy Ania Dąbrowska.

Prąd wyłączyli tylko raz

Artystka mówi, że lubi obowiązki domowe, a szczególnie gotowanie. Synek chętnie pomaga jej przygotowywaniu posiłków. Jednak czasami gwiazda odpuszcza. Co wtedy kupuje do jedzenia?

„Mnie obowiązki domowe nie męczą. Lubię gotować, zresztą podobnie jak Staś, który zawsze chętnie pomaga mi w kuchni. Ale zdarza się, że odpuszczam i kiedy jestem zmęczona, idę na skróty, kupując obiad w barze mlecznym” – przyznaje Ania Dąbrowska.

Piosenkarka przyznaje, że zdarza jej się zapomnieć o płaceniu rachunków. Dlaczego?

„Nie pamiętam na przykład o płaceniu rachunków, więc zdarza się, że mam zablokowane połączenia wychodzące w swoim telefonie. Na szczęście prąd wyłączyli mi tylko raz, więc chyba nie jest ze mną aż tak źle! Może to wina nadmiaru obowiązków, a może po prostu jestem chaotyczna i niezorganizowana? Sama nie wiem…” – zastanawia się wokalistka.

Słuchacie piosenek Ani Dąbrowskiej?

——————————————————————————————-

Źródło zdjęć: www.wikipedia.org

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1399 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Rodzice Krychowiaka o porażce Polaków. Jak oceniają grę naszej reprezentacji?
Rodzice Krychowiaka o porażce Polaków. Jak oceniają grę naszej reprezentacji?

Polscy kibice nie mają powodów do radości po przegranym meczu z drużyną Senegalu. Pocieszające jest...