Cejrowski o pogrzebie Adamowicza: ”Śmierć celebrowana jakby zmarł Stalin”

Kowboj blogerstwa, Wojciech Cejrowski, postanowił po raz kolejny zabłysnąć. Lawirując wśród kłamstw i niewiedzy pokazał swoją ignorancję. 

„Wszyscy zobowiązani płakać. Adamowicz za życia nie był święty, więc czemu teraz robi się z niego świętego?” – napisał na swoim blogu Cejrowski.

Później przystąpił do wymieniania insynuacji na temat zmarłego prezydenta. Padły takie słowa jak „machloje”.

„Fakty są takie, że Adamowicz był okropnym typem jako prezydent Gdańska. Toczą się śledztwa w jego sprawach i mam nadzieję, że będą dokończone. Od lat czytamy o układach, machlojach, o mieszkaniach, o kłamstwach na temat tego ile ich ma i skąd się wzięły… Cała masa szlamu, a teraz nagle “wielce szanowny”, bo go zadźgali?” – dodał.

Cejrowski odniósł się również do Jerzego Owsiaka. Bloger uważa, że to właśnie szef WOŚP jest odpowiedzialny. Ciekawe, bo organizatorem koncertu w Gdańsku był samorząd. Ale dla Wojtusia to nie przeszkoda by szerzyć swoje teorie.

„To Owsiak, jako prezes fundacji, był osobiście odpowiedzialny za swoją imprezę, za jej zabezpieczenie przed nożownikiem (impreza nie miała wzmożonej ochrony, bo nie była zgłoszona jako impreza masowa). Teraz Owsiak napuszcza i judzi swoich wyznawców na Barbarę Pielę. Chwali groźby karalne i bluzgi kierowane pod Jej adresem. Co to ma być? Alibi dla Owsiaka, że nie zabezpieczył odpowiednio swojej imprezy i zginął człowiek? Wina nożownika i wina Owsiaka” – czytamy. 

Cóż, Wojtek lubi błyszczeć kontrowersyjnymi wypowiedziami. Szkoda tylko, że są to kłamstwa i insynuacje. 

cejrowski 500

ZOSTAW ODPOWIEDŹ