Ania Dąbrowska: "Całe dorosłe życie atakowałam siebie". Pora na zmiany?

Ania Dąbrowska o odchudzaniu. Lewandowskiej to wyznanie się nie spodoba?

Ania Dąbrowska przyznaje, że bardzo chciałaby schudnąć, ale niestety nie udaje jej pozbyć zbędnych kilogramów. Jaka jest tego przyczyna? Co na takie tłumaczenie powiedziałaby Ania Lewandowska?

Ania Dąbrowska o odchudzaniu. Lewandowskiej to wyznanie się nie spodoba?

Ania Dąbrowska przyznaje, że chciałaby stracić na wadze, jednak nie udaje jej się to. Jednak jest przeciwniczką diet i treningów. Nie ma również motywacji, aby rozpocząć walkę z niechcianymi kilogramami. Nie wycina zdjęć modelek, gdyż uważa, że w niedalekiej przyszłości nie będzie wyglądała, tak jak one.  

„Bardzo chciałabym schudnąć, chociaż sabotuję wszystkie diety, treningi. Nie jestem zawzięta i chyba zbyt realistycznie oceniam swoje możliwości. Nie potrafię szukać sztucznej motywacji. Nie wycinam z gazet zdjęć modelek, łudząc się, że za pół roku będę wyglądać ja one” – mówi Ania Dąbrowska w rozmowie z „Galą”.

Czy muszę komuś coś udowodnić?

Wiele kobiet, aby się zmotywować, kupuje za małe sukienki (czasem nawet o kilka rozmiarów ;-)), jednak piosenkarka uważa, że to jest bezsensowne. Umie dużo usprawiedliwić. Zastanawia się, po co się tak męczyć? Czy musi komuś coś udowodnić?

„Nie kupuję też za małych sukienek, by się w nie wcisnąć po kilku miesiącach diety. Myślę wtedy: po co się tak katować? Czy to jest jakaś presja? Czy muszę komuś coś udowodnić? Potrafię wszystko usprawiedliwić” – przyznaje wokalista.

Ciekawe, co na to Ania Lewandowska. Jej motywacji nie brakuje. Jednak trenerka zdradza, że u niej również bywało różnie…

„Brakuje Ci motywacji?

Sama kiedyś walczyłam?? z jej brakiem, walczyłam z lenistwem?, walczyłam ze zmęczeniem psychicznym?, brakiem wiary w siebie?. Zawsze widziałam po sobie, po innych zawodnikach karate, po moich znajomych, że dzięki MOTYWACJI i odpowiedniemu planowaniu można osiągnąć znacznie więcej – zbudować lepsze nawyki✌?️?, działać skuteczniej???, utrzymać się w postanowieniach??, pozbyć się złych przyzwyczajeń, uwierzyć w siebie??, w swój potencjał – A KAŻDY GO MA! ??????#motivationbyAnn” – pisze Ania Lewandowska na Instagramie.

Dobre rady?

https://www.instagram.com/p/BbBnHmFlwgQ/?hl=pl&taken-by=annalewandowskahpba

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.wikipedia.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ