Andrzej Duda gratulował półnagiemu Robertowi Lewandowskiemu

Robert Lewandowski nie wystąpi w meczu z Urugwajem!

Jesteśmy już tego pewni – Polski kapitan niestety nie pomoże Reprezentacji Polski w meczu z Urugwajem – jest to wielka szkoda, tym bardziej, iż Robert Lewandowski jest znów w dobrej formie i mógłby pokazać się z bardzo dobrej strony, mając przed sobą niewątpliwie trudnego przeciwnika, jakim jest dla nas Urugwaj.

Jak wiadomo, mierzyliśmy się już z tą drużyną w 2012 roku, również w podobnych warunkach, albowiem także w listopadzie i podczas meczu towarzystkiego. W tamtym spotkaniu Polska reprezentacja przegrała 3:1 z Urugwajem, który okazał się po prostu lepszy od naszej kadry.

W tym momencie czasy się zmieniły, albowiem jeden i drugi kraj utworzył nowe generacje piłkarzy, którzy wyznaczają kompletnie inne trendy i prezentują inną jakość na boisku, dlatego też mecz towarzystki z Urugwajem może stać się o wiele bardziej wyrównany, nawet w momencie, kiedy będzie nam brakować naszego kapitana!                                                                                   

Pożegnanie Artura Boruca!

Kolejnym, równie istotnym wydarzeniem, jest pożegnanie Arutra Boruca, który w meczu z Urugwajem ostatni raz wybiegnie na płytę boiska z Polskim Orzełkiem na piersi. Artur Boruc ogłosił koniec swojej kariery w reprezentacji Polski i będzie to jego mecz pożegnalny, który przez kibiców na pewno będzie gromko pożegnany, podczas zmiany na boisku w trakcie meczu. Możemy również spodziewać się ciekawych opraw, albowiem Artur Boruc zapisał się dość mocno w kartach Polskiej piłki nożnej, zostawiając za sobą niezwykle barwną karierę.

Mecz z Urugwajem będzie dostępny do obejrzenia na wielu platformach. Jeśli interesuje nas obstawianie meczy, możemy oglądać trasmisję oglądać zakłady sportowe u Polskiego bukmachera.

Jest to całkowicie darmowe, ponieważ bukmacher oferuje możliwośc przeglądania analizy tekstowej spotkania, w czasie rzeczywistym. Warto dodać, że wspomniany bukmacher jest sponsorem Śląska Wrocław, a także innych drużyn, które grają w Polskiej ekstraklasie, a także funkcjonują w innych kategoriach sportowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

254 More posts in Plotki category
Recommended for you
boruc
Sara Boruc: mąż nie jest ogromnym kibicem piłki nożnej, ale kadrze będziemy kibicować

W moim domu nie rządzi mundial – mówi wokalistka. Twierdzi, że jej mąż nie należy do zagorzałych...