Anna Dereszowska o spotkaniu z Robertem Lewandowskim

Anna Dereszowska o spotkaniu z Robertem Lewandowskim! Czym zaskoczył ją piłkarz?

Anna Dereszowska spotkała się z Robertem Lewandowskim. Aktorka opowiedziała, jak do tego doszło oraz jak ocenia zachowanie piłkarza. Czym zaskoczył ją sportowiec?

Anna Dereszowska o spotkaniu z Robertem Lewandowskim! Czym zaskoczył ją piłkarz?

Córka Anny Dereszowskiej, Lenka, jest wielką kibicką polskiej reprezentacji, a szczególnie Roberta Lewandowskiego. Okazuje się, że nasza drużyna na zgrupowaniu mieszka w hotelu położonym bardzo blisko domu aktorki. Gwiazda pomyślała, że zrobi córce niespodziankę i umówi się z  „Lewy”, aby zrobić wspólne zdjęcie. Udało się!

– Nasza reprezentacja, kiedy przyjeżdża do Polski, kiedy ma zgrupowanie przed meczem, spotyka się i mieszka w hotelu, który jest bardzo blisko mojego domu. My tam wielokrotnie przejeżdżaliśmy i widzieliśmy ten tłum kłębiący się pod hotelem, a Lenka jest wielką fanką, kibicką i zresztą sama gra w piłkę. Mówiła: Mamo, oni tam mieszkają i Lewandowski tam jest, mamo, mamo! Pomyślałam, że fajnie byłoby jej zrobić niespodziankę i udało się przez znajomych znajomych umówić się z Robertem i zrobić to upragnione dla Lenki zdjęcie – wspomina Anna Dereszowska w rozmowie z „Party”.

Jaki jest Robert?

To było pierwsze spotkanie aktorki z Robertem. Jak zachowywał się sportowiec? Piłkarz był bardzo miły i ciepły. Gwiazda cieszy, że Polacy mogą pochwalić się taką rodziną, jaką tworzą Ania, Robert i Klara Lewandowscy.

– Ale też przyznam szczerze, że dla mnie to było wielkie wydarzenie. Robert jest bardzo ciepłym, normalnym facetem. Cieszę się, że mamy wyjątkową parę, która bardzo fajnie reprezentuje Polskę poza granicami. Tworzy z Anią i córeczką fantastyczną rodzinę i życzę im wszystkiego najlepszego– mówi Anna Dereszowska.

Też marzycie o spotkaniu z Robertem Lewandowskim, a może z innym idolem chcielibyście mieć wspólną fotkę? 

—————————————————————————————————-

Źródło zdjęć: www.facebook.com/ Anna Dereszowska Official

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1452 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Joanna Górska we wzruszającym wpisie o walce z rakiem
Joanna Górska we wzruszającym wpisie o walce z rakiem

Joanna Górska świętuje wygraną walkę z rakiem. Właśnie minął rok od zdiagnozowania nowotworu. Przez ten...