Ania Bardowska pokazała twarz córki! „Rodzina w komplecie”

Ania Bardowska zdradziła płeć dziecka! Chłopiec czy dziewczynka?

Ania i Grzegorz Bardowscy przygotowują się do narodzin drugiego dziecka. Żona rolnika ma już coraz większy brzuszek, a także zdradza, jakiej płci jest dziecko. Już wszystko jasne!

Ania Bardowska zdradziła płeć dziecka!

Ania i Grzesiek poznali się za pośrednictwem programu „Rolnik szuka żony”. Szybko przypadli sobie do gustu. Para wzięła ślub, a potem urodził się im synek Jasiek. Chłopiec będzie miał rodzeństwo. Para już niedługo powita na świecie swoje drugie dziecko. Chłopca czy dziewczynkę? Wiemy!

W najnowszym vlogu Ania Bardowska uchyliła rąbka tajemnicy

„W dzisiejszym vlogu możecie spędzić ze mną czas w naszym domu, od kuchni. Uważni słuchacze dowiedzą się czy spodziewamy się chłopca czy dziewczynki ?? Oprócz tego zabiorę Was na ogród i pokażę co tam uprawiam ?. Na koniec a’la przepis na lemoniadę arbuzową czyli mój smak lata 2019” – czytamy w opisie nagrania.

https://www.instagram.com/p/Bz55BhFDNaq/

Najpierw Ania opowiedziała o przetworach, potem o planach na obiad dla swojej rodziny oraz znajomych, zaprowadziła też do ogrodu, a dopiero potem zdradziła radosną nowinę.

„Nic od rana prawie nie zrobiłam, obiad naszykowałam, jakieś 2-3 prania a się czuję, jakbym przebiegła maraton. Jak my dziewczynko moja dotrwamy do listopada?” – zastanawia się na nagraniu Ania.

„Gratulacje! dla Was Kochani. Siostrzyczka dla Janka SUPER! Pozdrawiam z gorącego Toronto”,

„Super vlog lubię oglądać jak coś robisz w kuchni?no i będzie parka gratuluję dziewczynki. Pozdrawiam??’,

„Gratuluję córeczki 🙂 ja tez czekam na drugie dziecko w listopadzie” – komentują fani.

My również dołączamy się do gratulacji!

https://www.instagram.com/p/BzVNeBOFGFf/

————————————————————————————————-

Źródło zdjęć: kadr z youtube.com

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ