Jaką mamą jest Kasia Cichopek? Aktorka uchyla rąbka tajemnicy!

Kasia Cichopek: Wyrzucono mnie z serialu, bo byłam… za gruba

Kasia Cichopek od osiemnastu lat wciela się w rolę Kingi Zduńskiej w serialu „M jak miłość”. Gwiazda swoją przygodę z aktorstwem rozpoczęła już jako nastolatka w Ognisku Teatralnym, wkrótce trafiła do pierwszego serialu, z którego wyrzucono ją, bo była za gruba! Jak swoje początki w show-biznesie wspomina aktorka? 

Kasia Cichopek: Wyrzucono mnie z serialu, bo byłam… za gruba

Kasia Cichopek w serialu „M jak miłość” gra od początku. Teraz słynna „Emka” świętuje swój osiemnasty jubileusz. Jak to się stało, że gwiazda została aktorką i wylądowała w „M jak miłość”? Początki w polskim show-biznesie nie były dla niej łatwe…

„Jako nastolatka należałam do Ogniska Teatralnego przy Teatrze Ochoty u Jana i Haliny Machulskich. Dzięki nim trafiłam na plan pierwszego serialu, z którego wyrzucono mnie, bo byłam… za gruba. (…)  Już na początku drogi aktorskiej zaliczyłam twarde lądowanie. Wtedy uznałam, że show-biznes to nie moja bajka, bo ze swoją naturą wrażliwca po prostu się do tego nie nadaję – wyznała aktorka w rozmowie z „Galą”.

Nie chciała iść na casting do „M jak miłość”

Jak nastoletnia Kasia Cichopek rozpoczęła swoją przygodę z popularną „Emką”? Okazuje się, że wcale nie chciała pójść na casting do serialu, ale zgłosiła się, by nie robić przykrości swojej nauczycielce aktorstwa, Halinie Machulskiej. Opłacało się. Po kilku dniach od castingu została zaproszona na pierwszy dzień zdjęciowy.  

„Nigdy nie zapomnę telefony od pani Haliny Machulskiej, która powiedziała mi, że razem z dziewczynami z grupy zapisała mnie na casting do nowego polskiego serialu. Nie chciałam tam iść, ale nie wiedziałam też, jak miałabym odmówić, dlatego uznałam, że zrobię to tylko ze względu na panią Halinę. (…) Potem odebrałam telefon i ku mojem zaskoczeniu zaproszono mnie na pierwszy dzień zdjęciowy” – zdradziła Kasia Cichopek.

Obecnie Kinga Zduńska jest w ciąży. Spodziewa się bliźniaków. Trzymamy kciuki za rozwiązanie! Oglądacie „M jak miłość”?

https://www.facebook.com/167786453243545/photos/a.549316918423828/1967472119941627/?type=3&theater

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ