Muniek Staszczyk miał wylew: Dziękuję Bogu, że żyję

Muniek Staszczyk miał wylew: Dziękuję Bogu, że żyję

Muniek Staszczyk poinformował w mediach społecznościowych, że miał wylew. Jego stan zdrowia poprawia się, a on dziękuje Bogu za to, że żyje. Co jeszcze napisał artysta i kiedy wraca do Polski?

Muniek Staszczyk w szpitalu

17 lipca Muniek Staszczyk znalazł się w szpitalu. Stan zdrowia muzyka na tyle się pogorszył, że odwołano zaplanowane przez niego koncerty. O swoim zły stanie poinformował za pomocą oficjalnej strony internetowej i mediów społecznościowych.

„Hello everybody!

Pozdrawiam Wszystkich ze szpitala w Londynie, gdzie jestem od tygodnia pod opieką tamtejszych lekarzy.

Wracam powoli do zdrowia po przebytej tu ciężkiej chorobie. Trzymajcie się. Bardzo dziękuję za wszystkie dowody miłości i wyrazy wsparcia.

Kochani, posłuchajcie londyńskiej piosenki z roku 1991 'Dirty Streets of London’.

Jesteśmy w kontakcie! I LOVE YOU”– napisał wówczas Muniek Staszczyk.

Muniek Staszczyk przerwał milczenie: Pozdrawiam z londyńskiego szpitala

Teraz już wiemy, że muzyk miał wylew. Obecnie nadal przebywa w londyńskim szpitalu, ale jego stan zdrowia powoli jest coraz lepszy. Niedługo wraca do kraju. Artysta dziękuje też Bogu za życie, które jeszcze dwa tygodnie temu było zagrożone.

„London calling! Pozdrawiam Wszystkich serdecznie z londyńskiego szpitala, w którym znajduję się po przebytym dwa tygodnie temu wylewie. Stan mojego zdrowia ulega systematycznej poprawie, niedługo wracam do Polski. 30 lat temu w lipcu ’89 roku odwiedziłem Londyn po raz pierwszy, żeby napisać „Warszawę” T.Love’u w knajpie na Highbury i zostać gwiazdą rock’a, a także zarobić na dorosłe życie. A dziś dziękuję Bogu za to, że żyję. Muniek”- napisał muzyk.
Syn miasta

Przypominamy, że w czerwcu 2019 roku Muniek Staszczyk wydał nowy solowy singiel zapowiadający nowy krążek. „Pola” zapowiada płytę „Syn miasta”, której premiera ma odbyć się 18 października br. W teledysku promującym piosenkę wystąpili Agata Buzek oraz Jacek Braciak.

Artyście życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

https://www.facebook.com/TLovePage/photos/a.10150286763469779/10156656332669779/?type=3&theater

————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: wikipedia.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ