Agnieszka Sienkiewicz wróci do „Przyjaciółek”? Wiemy!

Agnieszka Sienkiewicz pokazała brzuszek po porodzie: Zdaję sobie sprawę, że nie odpowiada instagramowym standardom

Agnieszka Sienkiewicz kilka dnie temu urodziła drugie dziecko. Aktorka w swoim tempie wraca do formy. Właśnie pokazała brzuszek po ciąży. Czy wygląda idealnie? Zobaczcie sami

Agnieszka Sienkiewicz pokazała brzuszek po porodzie: Zdaję sobie sprawę, że nie odpowiada instagramowym standardom

Kilka dni temu Agnieszka Sienkiewicz podzieliła się z fanami radosną nowiną. Gwiazda pokazała zdjęcie z nowo narodzoną córeczką Marysią.

Instagramowa rzeczywistość?

Gwiazda w swoim tempie wraca do formy i sylwetki sprzed drugiej ciąży.  Właśnie pokazała najnowsze zdjęcie. Nie zamierza przystosowywać się do instagramowych kanonów piękna. 

– Zdaje sobie sprawę, że mój „po-ciążowy” brzuch nie odpowiada instagramowym standardom, próbowałam wciągnąć ale się cholera nie daje ?????‍♀️ #motherhood #mombody #bookslover #bookstagram #parenthood – napisała gwiazda “Przyjaciółek” pod zdjęciem.

View this post on Instagram

Dziękuje za wszystkie podpowiedzi książkowe, które mi ostatnio wysłaliście na stories!!!! Robie przegląd i właśnie zamawiam różne nowości do @esyfloresystore i dla siebie!!! Będzie cała klasyka „Poczytaj mi mamo” i najważniejsze tytuły Jespera Jula!!! Każdy rodzic powinien po nie sięgnąć!!! Ja teraz na nocnych „posiedzeniach” zaczytuje się w „W głębi kontinuum” o rodzicielstwie bliskosci! Kto zna??? Piszcie w komentarzach co jeszcze warto przeczytać📚📚📚 PS. Zdaje sobie sprawę, że mój „po-ciążowy” brzuch nie odpowiada instagramowym standardom, próbowałam wciągnąć ale się cholera nie daje 😜😜😜🤱🤷‍♀️ #motherhood #mombody #bookslover #bookstagram #parenthood

A post shared by Agnieszka Sienkiewicz-Gauer (@agnieszka_sienkiewicz_official) on

Gwiazda zajmuje się teraz córeczką, a także nadrabia zaległości książkowe, szczególnie te o rodzicielstwie i macierzyństwie. 

“Dziękuje za wszystkie podpowiedzi książkowe, które mi ostatnio wysłaliście na stories!!!! Robie przegląd i właśnie zamawiam różne nowości do @esyfloresystore i dla siebie!!! Będzie cała klasyka „Poczytaj mi mamo” i najważniejsze tytuły Jespera Jula!!! Każdy rodzic powinien po nie sięgnąć!!! Ja teraz na nocnych „posiedzeniach” zaczytuje się w „W głębi kontinuum” o rodzicielstwie bliskosci! Kto zna??? Piszcie w komentarzach co jeszcze warto przeczytać???” – napisała aktorka. 

A wy jakie lektury polecacie?  

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2433 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Ania Lewandowska podbija niemiecki rynek!
Anna Lewandowska o zimowej chandrze. Co jej pomaga?

Każdemu zdarzają się gorsze dni, zwłaszcza zimą, gdy pogoda nas nie rozpieszcza i brakuje nam...