Agnieszka Sienkiewicz pokazała brzuszek po porodzie: Zdaję sobie sprawę, że nie odpowiada instagramowym standardom

Agnieszka Sienkiewicz pokazała brzuszek po porodzie: Zdaję sobie sprawę, że nie odpowiada instagramowym standardom

Agnieszka Sienkiewicz kilka dnie temu urodziła drugie dziecko. Aktorka w swoim tempie wraca do formy. Właśnie pokazała brzuszek po ciąży. Czy wygląda idealnie? Zobaczcie sami

Agnieszka Sienkiewicz pokazała brzuszek po porodzie: Zdaję sobie sprawę, że nie odpowiada instagramowym standardom

Kilka dni temu Agnieszka Sienkiewicz podzieliła się z fanami radosną nowiną. Gwiazda pokazała zdjęcie z nowo narodzoną córeczką Marysią.

Instagramowa rzeczywistość?

Gwiazda w swoim tempie wraca do formy i sylwetki sprzed drugiej ciąży.  Właśnie pokazała najnowsze zdjęcie. Nie zamierza przystosowywać się do instagramowych kanonów piękna. 

– Zdaje sobie sprawę, że mój „po-ciążowy” brzuch nie odpowiada instagramowym standardom, próbowałam wciągnąć ale się cholera nie daje 😜😜😜🤱🤷‍♀️ #motherhood #mombody #bookslover #bookstagram #parenthood – napisała gwiazda “Przyjaciółek” pod zdjęciem.

View this post on Instagram

Dziękuje za wszystkie podpowiedzi książkowe, które mi ostatnio wysłaliście na stories!!!! Robie przegląd i właśnie zamawiam różne nowości do @esyfloresystore i dla siebie!!! Będzie cała klasyka „Poczytaj mi mamo” i najważniejsze tytuły Jespera Jula!!! Każdy rodzic powinien po nie sięgnąć!!! Ja teraz na nocnych „posiedzeniach” zaczytuje się w „W głębi kontinuum” o rodzicielstwie bliskosci! Kto zna??? Piszcie w komentarzach co jeszcze warto przeczytać📚📚📚 PS. Zdaje sobie sprawę, że mój „po-ciążowy” brzuch nie odpowiada instagramowym standardom, próbowałam wciągnąć ale się cholera nie daje 😜😜😜🤱🤷‍♀️ #motherhood #mombody #bookslover #bookstagram #parenthood

A post shared by Agnieszka Sienkiewicz-Gauer (@agnieszka_sienkiewicz_official) on

Gwiazda zajmuje się teraz córeczką, a także nadrabia zaległości książkowe, szczególnie te o rodzicielstwie i macierzyństwie. 

“Dziękuje za wszystkie podpowiedzi książkowe, które mi ostatnio wysłaliście na stories!!!! Robie przegląd i właśnie zamawiam różne nowości do @esyfloresystore i dla siebie!!! Będzie cała klasyka „Poczytaj mi mamo” i najważniejsze tytuły Jespera Jula!!! Każdy rodzic powinien po nie sięgnąć!!! Ja teraz na nocnych „posiedzeniach” zaczytuje się w „W głębi kontinuum” o rodzicielstwie bliskosci! Kto zna??? Piszcie w komentarzach co jeszcze warto przeczytać📚📚📚” – napisała aktorka. 

A wy jakie lektury polecacie?  

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2242 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Edyta Herbuś przeszła metamorfozę! Pokazała zaskakujące zdjęcie
Edyta Herbuś przeszła metamorfozę! Pokazała zaskakujące zdjęcie

Edyta Herbuś zaskoczyła fanów nową stylizacją. Gwiazda pokazała najnowsze zdjęcie, na którym jest nie do...