Agnieszka Kaczorowska na wigilię w nowym domu! Zobaczcie zdjęcie

Agnieszka Kaczorowska na wigilię w nowym domu! Zdradziła, na czym jej najbardziej zależy

Agnieszka Kaczorowska w 2019 roku czekały liczne zmiany. Gwiazda urodziła córeczkę, a teraz wraz z rodziną przeprowadza się do nowego domu. Małżeństwo bardzo spieszy się, żeby już święta spędzili w nowym otoczeniu. Uda im się?

Agnieszka Kaczorowska na wigilię w nowym domu

Agnieszka Kaczorowska kilka miesięcy temu wraz z mężem powitała na świecie córkę Emilkę. Gwiazda szybko przyzwyczaiła się do macierzyństwa, ale teraz przed nią kolejne wyzwania. Wszystko za sprawą nowego domu. Marzeniem gwiazdy jest przeprowadzka jeszcze w tym roku, a najlepiej  na święta. Para gościła w „Dzień dobry TVN”, w którym opowiedziała o swoich planach.

„W Wigilię rano przeprowadzamy się” – przyznała Agnieszka Kaczorowska.

„Rano trzeba przygotować kącik do spania i kominek” – dodał Maciej Pela.

„A w pierwszy, albo drugi dzień świąt Maciek będzie składał mebelki Emilki i w kolejnych dniach będziemy już przewozić resztę rzeczy, bo do końca miesiąca wszystkie rzeczy muszą się tam znaleźć” – dokończyła Agnieszka Kaczorowska.

https://www.instagram.com/p/B6GLNHhHXJL/

Na pelikanowym

W związku z przeprowadzką u para panuje porządkowo-świąteczny rozgardiasz. Może w tym szaleństwie jest metoda?

„Taki nam świąteczny portret rodzinny zrobiła @zolinaphoto_by_dorotagraczyk ❤️ Życzymy Wam przy piątku, aby te ostatnie dni przed Świętami chociaż u Was były spokojne…? U nas armagedon sprzątania nowego domu, żebyśmy już w Święta mogli tam zamieszkać! #Pelakinanowym ☺️

A jak święta, to i prezenty! Co dostanie w prezencie córka Kaczorowskich? Czas – towar często deficytowy we współczesnym świecie!

„czas przytulania i jak najczęściej czas nastawiony na ROZWÓJ” – czytamy na Instagramie. 

https://www.instagram.com/p/B6BJIpnniEO/

——————————————————————————————————-

Źródło zdjęć: kadr z youtube.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ