Agnieszka Kaczorowska na wigilię w nowym domu! Zobaczcie zdjęcie

Agnieszka Kaczorowska na wigilię w nowym domu! Zdradziła, na czym jej najbardziej zależy

Agnieszka Kaczorowska w 2019 roku czekały liczne zmiany. Gwiazda urodziła córeczkę, a teraz wraz z rodziną przeprowadza się do nowego domu. Małżeństwo bardzo spieszy się, żeby już święta spędzili w nowym otoczeniu. Uda im się?

Agnieszka Kaczorowska na wigilię w nowym domu

Agnieszka Kaczorowska kilka miesięcy temu wraz z mężem powitała na świecie córkę Emilkę. Gwiazda szybko przyzwyczaiła się do macierzyństwa, ale teraz przed nią kolejne wyzwania. Wszystko za sprawą nowego domu. Marzeniem gwiazdy jest przeprowadzka jeszcze w tym roku, a najlepiej  na święta. Para gościła w „Dzień dobry TVN”, w którym opowiedziała o swoich planach.

„W Wigilię rano przeprowadzamy się” – przyznała Agnieszka Kaczorowska.

„Rano trzeba przygotować kącik do spania i kominek” – dodał Maciej Pela.

„A w pierwszy, albo drugi dzień świąt Maciek będzie składał mebelki Emilki i w kolejnych dniach będziemy już przewozić resztę rzeczy, bo do końca miesiąca wszystkie rzeczy muszą się tam znaleźć” – dokończyła Agnieszka Kaczorowska.

Na pelikanowym

W związku z przeprowadzką u para panuje porządkowo-świąteczny rozgardiasz. Może w tym szaleństwie jest metoda?

“Taki nam świąteczny portret rodzinny zrobiła @zolinaphoto_by_dorotagraczyk ❤️ Życzymy Wam przy piątku, aby te ostatnie dni przed Świętami chociaż u Was były spokojne…? U nas armagedon sprzątania nowego domu, żebyśmy już w Święta mogli tam zamieszkać! #Pelakinanowym ☺️

A jak święta, to i prezenty! Co dostanie w prezencie córka Kaczorowskich? Czas – towar często deficytowy we współczesnym świecie!

“czas przytulania i jak najczęściej czas nastawiony na ROZWÓJ” – czytamy na Instagramie. 

View this post on Instagram

Kocham się z nią bawić, kocham jej uśmiech, kocham jej śmiech w głos! Kocham jej ciekawe duże oczy i jej piękne guganie… kocham patrzeć na jej małe wielkie sukcesy i codzienny piękny rozwój. Zaraz jej pierwsze Święta… ? Wszyscy pytają co od nas dostanie w prezencie? Uważam, że najpiękniejszym prezentem jaki można dać swojemu dziecku jest czas. ❤️ Nie tylko na Święta, ale każdego dnia. Nasz wspólny czas to zawsze czas radości, czas zabawy, czas przytulania i jak najczęściej czas nastawiony na ROZWÓJ. ?? Dlatego jeśli kupować rzeczy, to takie które mogą nam ten czas uzupełnić i pomóc w rozwoju. @smyk #Smyk #całydlamałych #CzasZeSmykiem ??

A post shared by Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor) on

——————————————————————————————————-

Źródło zdjęć: kadr z youtube.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2452 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Czy Robert Lewandowski zaskoczył Anię „cieszynką” na boisku? Wiemy!
Rodzina Lewandowskich na wakacjach! A potem…

Ania i Robert Lewandowscy wraz z Klarą pojechali na wakacje. Jak spędzają czas wolny? Trenerka...