Agnieszka Kaczorowska na wigilię w nowym domu! Zobaczcie zdjęcie

Agnieszka Kaczorowska na wigilię w nowym domu! Zdradziła, na czym jej najbardziej zależy

Agnieszka Kaczorowska w 2019 roku czekały liczne zmiany. Gwiazda urodziła córeczkę, a teraz wraz z rodziną przeprowadza się do nowego domu. Małżeństwo bardzo spieszy się, żeby już święta spędzili w nowym otoczeniu. Uda im się?

Agnieszka Kaczorowska na wigilię w nowym domu

Agnieszka Kaczorowska kilka miesięcy temu wraz z mężem powitała na świecie córkę Emilkę. Gwiazda szybko przyzwyczaiła się do macierzyństwa, ale teraz przed nią kolejne wyzwania. Wszystko za sprawą nowego domu. Marzeniem gwiazdy jest przeprowadzka jeszcze w tym roku, a najlepiej  na święta. Para gościła w „Dzień dobry TVN”, w którym opowiedziała o swoich planach.

„W Wigilię rano przeprowadzamy się” – przyznała Agnieszka Kaczorowska.

„Rano trzeba przygotować kącik do spania i kominek” – dodał Maciej Pela.

„A w pierwszy, albo drugi dzień świąt Maciek będzie składał mebelki Emilki i w kolejnych dniach będziemy już przewozić resztę rzeczy, bo do końca miesiąca wszystkie rzeczy muszą się tam znaleźć” – dokończyła Agnieszka Kaczorowska.

Na pelikanowym

W związku z przeprowadzką u para panuje porządkowo-świąteczny rozgardiasz. Może w tym szaleństwie jest metoda?

„Taki nam świąteczny portret rodzinny zrobiła @zolinaphoto_by_dorotagraczyk ❤️ Życzymy Wam przy piątku, aby te ostatnie dni przed Świętami chociaż u Was były spokojne…? U nas armagedon sprzątania nowego domu, żebyśmy już w Święta mogli tam zamieszkać! #Pelakinanowym ☺️

A jak święta, to i prezenty! Co dostanie w prezencie córka Kaczorowskich? Czas – towar często deficytowy we współczesnym świecie!

„czas przytulania i jak najczęściej czas nastawiony na ROZWÓJ” – czytamy na Instagramie. 

View this post on Instagram

Kocham się z nią bawić, kocham jej uśmiech, kocham jej śmiech w głos! Kocham jej ciekawe duże oczy i jej piękne guganie… kocham patrzeć na jej małe wielkie sukcesy i codzienny piękny rozwój. Zaraz jej pierwsze Święta… ? Wszyscy pytają co od nas dostanie w prezencie? Uważam, że najpiękniejszym prezentem jaki można dać swojemu dziecku jest czas. ❤️ Nie tylko na Święta, ale każdego dnia. Nasz wspólny czas to zawsze czas radości, czas zabawy, czas przytulania i jak najczęściej czas nastawiony na ROZWÓJ. ?? Dlatego jeśli kupować rzeczy, to takie które mogą nam ten czas uzupełnić i pomóc w rozwoju. @smyk #Smyk #całydlamałych #CzasZeSmykiem ??

A post shared by Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor) on

——————————————————————————————————-

Źródło zdjęć: kadr z youtube.com

Dodaj komentarz

2450 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Światowe gwiazdy muzyki dołączają do społeczności TikToka

Muzyka to kluczowy element TikToka, który nie tylko pobudza kreatywność, lecz także wyznacza nowe trendy....