Co łączyło Agnieszkę Kaczorowską z Kubą Wojewódzkim? Jest komentarz tancerki!

Agnieszka Kaczorowska może liczyć na wsparcie męża! Jak skomentował jej zdjęcie?

Agnieszka Kaczorowska spodziewa się dziecka. Gwiazda cieszy się, że już za kilka miesięcy wraz z mężem powita na świecie swoją pierwszą pociechę. Aktorka jednak nie zwalnia tempa w ciąży. Prowadzi programy, a także namawia inne ciężarne, aby poczuły się sexi! Jednak nie wszystkim to się podoba… Na szczęście gwiazda może liczyć na wsparcie swojego męża!

Agnieszka Kaczorowska może liczyć na wsparcie męża! Jak skomentował jej zdjęcie?

Agnieszka Kaczorowska od kilku miesięcy przygotowuje się do roli mamy. Aktorka wraz z mężem Maciejem Pelą 1 stycznia ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Jej brzuszek jest coraz większy, ale ona nie zwalnia tempa. Gra w serialu, prowadzi własną szkołę tańca, a także nagrywa program dla ciężarnych. Gwiazda przekonuje, że zawsze można czuć się sexi, nawet w zaawansowanej ciąży.

„Czy jesteś bądź będziesz #SexiMama to zależy tylko od Ciebie! 😌 Wszystko zaczyna się w głowie, a wtedy reszta to cudne wspomagacze…i będziesz ich używać z przyjemnością.😉” – napisała Agnieszka Kaczorowska na Instagramie.

Nie wszystkim internautkom spodobały się słowa o sexi mamie.

– To określenie “sexi” jest straszne. Jakby w byciu mamą najważniejsze było bycie “sexi”,

– Też ostatnio mam takie wrażenie. Najważniejsze żeby w 3 tygodnie po porodzie ważyć mniej niż przed ciążą i mieć brzuch płaski jak wafel.. – komentowały niektóre internautki.

 – Ciekawe Agnieszko czy będziesz sie tak nazywać dzień, dwa czy tydzień po porodzie… gdzie nogi bedą jak balony i będziesz ze szpitala wracać w butach męża… a brzuch będziesz miała jak w 7 miesiącu ciąży i nie będziesz mogła usiąść na tyłku po porodzie naturalnym albo bedziesz zgięta w pół i będziesz sie ledwo ruszać po cesarce, wtedy powodzenia w byciu sexy!!! – komentowały niektóre internautki.

Mąż gwiazdy zabrał głos!

– Widzi Pani… po porodzie każdego dnia będę mówił żonie, że jest piękna, sexy i cudowna. Niezależnie od tego czy będzie wracać w moich butach, na leżąco, czy siedząco. Agnieszka dzień, dwa czy tydzień po porodzie będzie sexy, bo ja będę ją tak postrzegać. Pozdrawiam i życzę szczęścia – napisał Maciej Pela.

Taki mąż to skarb?

——————————————————————————————-

Źródło zdjęć:
By Serecki – Praca własna, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=50589998

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2136 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Edyta Górniak ma bardzo poważny problem ze swoim synem

Edyta Górniak otwarcie przyznała, że mimo świetnego kontaktu z pierworodnym, ma z nim pewien problem....