Kinga Rusin o Piotrze Kraśko: Łamał serca wszystkim kobietom

Fanka podszywała się pod Kingę Rusin! Jak zareagowała dziennikarka?

Kinga Rusin ma za sobą trudne chwile. Kilka tygodni temu dziennikarka miała ostry konflikt z Małgorzatą Rozenek. Wydawało się, że sytuacja jest już opanowana, jednak okazało się, że dziennikarka ma kolejne kłopoty. Gwiazda zdradziła, że podszywała się pod nią fanka! Jak zakończyła się ta sprawa? 

Fanka podszywała się pod Kingę Rusin! Jak zareagowała dziennikarka?

Kinga Rusin zdradziła, że jedna z fanek na Facebooku podszywała się pod nią. Kobieta prowadziła jeden z fanpage i wprowadzała ludzi w błąd, podpisując się pod postami jako dziennikarka, a także używając jej zdjęcia.

„Moja fanka się pode mnie podszywała… Moi drodzy, w odpowiedzi na pytanie jednego z internautów, muszę zdementować informacje o moim wsparciu dla facebookowego Eko Poradnika Urody. Redaktorka i administratorka profilu, prywatnie moja fanka, nie podpisywała się pod tekstami, a używała mojego awatara… Dodatkowo, przeklejała i przeredagowywała oświadczenia z mojego instagrama i odpowiadała na pytania pod postami jako ja! Można powiedzieć, że się pode mnie podszywała! Wątpliwości wzbudziły też niektóre pozostałe treści i zdjęcia na profilu” – napisała Kinga Rusin na Instagramie.

https://www.instagram.com/p/BoD1ydCFGGE/?hl=pl&taken-by=kingarusin

Nadużyto mojego zaufania

Dziennikarka wiedziała, że Eko Poradnik Urody istnieje. Wyraziła nawet zgodę na użycie jej  kilku zdjęć oraz udostępniła redakcji sporą część przepisów kulinarnych. Jednak niestety pomysłodawczyni fanpage nadużyła jej zaufania…

„Gdyby ktoś nie zwrócił mi uwagi na kilka dziwnych wpisów na tym profilu uszłoby to mojej uwadze. Na ten profil praktycznie nie zaglądałam. Nie był to mój projekt, a mam na głowie pracę oraz 3 profile na Facebooku, które prowadzę w 99% sama, bez pomocy żadnych agencji: mój profil osobisty Kinga Rusin oraz 2 profile mojej firmy. Profil Eko Poradnik Urody pozostawał poza „moim radarem”. Inicjatywę uważałam za pożyteczną. Nie była komercyjna i nie miała lokować żadnych produktów, co dziś jest rzadkością. Wedle pomysłodawczyni miała za to prezentować ciekawe i zdrowe pomysły na żywienie, autorskie i inspirowane światowymi trendami. Udostępniłam redakcji sporą część moich własnych przepisów kulinarnych i zgodziłam się na używanie kilku prywatnych moich zdjęć oraz tych dostępnych w moich mediach społecznościowych, do ich zilustrowania. Chyba jednak nadużyto mojego zaufania…” – czytamy na Instagramie Kingi Rusin.

Gwiazda przejmie profil

Jak zakończyła się sprawa? Dziennikarka wie, że facebookowy Eko Poradnik Urody ma sporo fanów, więc wraz z jego redakcją ustaliła, że przejmie ten profil, ale najpierw musi zrobić na nim porządki.

„Zażądałam więc zaprzestania naruszeń i doprowadziłam do zdezaktywowania profilu. Inicjatywę nadal jednak uważam za pożyteczną, a profil ma pewną liczbę fanów. Ustaliłam więc z redakcją, że przejmę ten profil, aby otworzyć go w nowej odsłonie za kilka miesięcy. Najpierw jednak, po przejęciu, przeprowadzę audyt dotychczasowych wpisów…. Ufff… nie mam wolnych niedziel…?” – podsumowała gwiazda.

Czekacie na nową odsłonę profilu?

———————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ