Agata Rubik schudła 7 kilogramów! Jaką stosowała dietę?

Agata Rubik schudła 7 kilogramów! Jaką stosowała dietę?

Agata Rubik w wakacje nie trzymała diety i przytyła 8 kilogramów. Jednak teraz wróciła do formy i dużo schudła. Jak jej to się udało? Znamy sposób żony Piotra Rubika!

Agata Rubik schudła 7 kilogramów! Jaką stosowała dietę?

Agata Rubik przyznała, że latem zrobiła sobie prawdziwe wakacje, także od zdrowej i diety. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Jednak jesienią ukochana Piotra Rubika znalazła rozwiązanie na powrót do formy. Jaką dietę zastosowała?

„Wracam do gry! Po całkowicie leniwych wakacjach, fatalnej diecie w trakcie i w końcu po 4. tygodniowym poście oczyszczającym dr Dąbrowskiej moja dzienna rutyna pomału się stabilizuje. Pytacie jak moje samopoczucie i efekty po diecie warzywno- owocowej. To był mój trzeci raz, pierwszy tak długi. Za każdym razem jestem z siebie bardzo zadowolona, że udało mi się wytrwać! Kto przez to przechodził, wie o czym piszę. Łatwo nie jest, post warzywno-owocowy to czas absolutnie bezkompromisowy. Albo trzymasz się sztywno określonych zasad i później czerpiesz korzyści, albo to nie ma sensu” – napisała Agata Rubik na Instagramie.

Brakuje jej energii po poście warzywno-owocowym? Ależ skąd!

„Znowu mam dużo energii i chęci do działania! To co, kto tak jak ja zacznie ten dzień od treningu? ???” – zapytała.

View this post on Instagram

Wracam do gry! Po całkowicie leniwych wakacjach, fatalnej diecie w trakcie i w końcu po 4. tygodniowym poście oczyszczającym dr Dąbrowskiej moja dzienna rutyna pomału się stabilizuje. Pytacie jak moje samopoczucie i efekty po diecie warzywno- owocowej. To był mój trzeci raz, pierwszy tak długi. Za każdym razem jestem z siebie bardzo zadowolona, że udało mi się wytrwać! Kto przez to przechodził, wie o czym piszę. Łatwo nie jest, post warzywno- owocowy to czas absolutnie bezkompromisowy. Albo trzymasz się sztywno określonych zasad i później czerpiesz korzyści, albo to nie ma sensu. Podsumowując- czuję się bardzo dobrze, zrzuciłam 7 kg (wstyd się przyznać, ale beztroskie wakacje kosztowały mnie 8kg) i znowu mam dużo energii i chęci do działania! To co, kto tak jak ja zacznie ten dzień od treningu? ??? #postdrdabrowskiej #oczyszczanie #detox #fit #trening

A post shared by Agata Rubik (@agata_rubik) on

Mów do mnie: Wiewióra

Agata Rubik niedawno opublikowała zaskakujący wpis, w którym pokazała swoje zdjęcia sprzed lat. Gwiazda występowała wtedy w wyborach Miss Polonia o zajęła drugie miejsce. To właśnie wtedy poznała się z Piotrem Rubikiem. Wkrótce para wzięła ślub i wychowuje dwie córki. Artysta jest starszy od żony o 19 lat.

„Wiewióra. Tak mnie nazywali podczas zgrupowania Miss Polonia. Właśnie w takiej wersji, ponoć od pierwszego wejrzenia, zakochał się @piotr_rubik ???, który odpowiedzialny był za muzykę do konkursu. Upatrzył mnie sobie i potem przyjeżdżał pod byle pretekstem na nasze treningi nad Zalew Zegrzyński ?. Napiszę Wam szczerze, że patrzę teraz na te zdjęcia i nie mogę się nadziwić jak dużo musiałam mieć szczęścia, żeby zostać tamtego wieczoru II wicemiss. Można powiedzieć, że zagadka ze skrótem AGD została w końcu rozwiązana… to był Agaty Genialny Dzień” – czytamy na Instagramie.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: kadr z youtube.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2452 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Czy Robert Lewandowski zaskoczył Anię „cieszynką” na boisku? Wiemy!
Rodzina Lewandowskich na wakacjach! A potem…

Ania i Robert Lewandowscy wraz z Klarą pojechali na wakacje. Jak spędzają czas wolny? Trenerka...