Agata Rubik schudła 7 kilogramów! Jaką stosowała dietę?

Agata Rubik schudła 7 kilogramów! Jaką stosowała dietę?

Agata Rubik w wakacje nie trzymała diety i przytyła 8 kilogramów. Jednak teraz wróciła do formy i dużo schudła. Jak jej to się udało? Znamy sposób żony Piotra Rubika!

Agata Rubik schudła 7 kilogramów! Jaką stosowała dietę?

Agata Rubik przyznała, że latem zrobiła sobie prawdziwe wakacje, także od zdrowej i diety. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Jednak jesienią ukochana Piotra Rubika znalazła rozwiązanie na powrót do formy. Jaką dietę zastosowała?

„Wracam do gry! Po całkowicie leniwych wakacjach, fatalnej diecie w trakcie i w końcu po 4. tygodniowym poście oczyszczającym dr Dąbrowskiej moja dzienna rutyna pomału się stabilizuje. Pytacie jak moje samopoczucie i efekty po diecie warzywno- owocowej. To był mój trzeci raz, pierwszy tak długi. Za każdym razem jestem z siebie bardzo zadowolona, że udało mi się wytrwać! Kto przez to przechodził, wie o czym piszę. Łatwo nie jest, post warzywno-owocowy to czas absolutnie bezkompromisowy. Albo trzymasz się sztywno określonych zasad i później czerpiesz korzyści, albo to nie ma sensu” – napisała Agata Rubik na Instagramie.

Brakuje jej energii po poście warzywno-owocowym? Ależ skąd!

„Znowu mam dużo energii i chęci do działania! To co, kto tak jak ja zacznie ten dzień od treningu? ???” – zapytała.

View this post on Instagram

Wracam do gry! Po całkowicie leniwych wakacjach, fatalnej diecie w trakcie i w końcu po 4. tygodniowym poście oczyszczającym dr Dąbrowskiej moja dzienna rutyna pomału się stabilizuje. Pytacie jak moje samopoczucie i efekty po diecie warzywno- owocowej. To był mój trzeci raz, pierwszy tak długi. Za każdym razem jestem z siebie bardzo zadowolona, że udało mi się wytrwać! Kto przez to przechodził, wie o czym piszę. Łatwo nie jest, post warzywno- owocowy to czas absolutnie bezkompromisowy. Albo trzymasz się sztywno określonych zasad i później czerpiesz korzyści, albo to nie ma sensu. Podsumowując- czuję się bardzo dobrze, zrzuciłam 7 kg (wstyd się przyznać, ale beztroskie wakacje kosztowały mnie 8kg) i znowu mam dużo energii i chęci do działania! To co, kto tak jak ja zacznie ten dzień od treningu? ??? #postdrdabrowskiej #oczyszczanie #detox #fit #trening

A post shared by Agata Rubik (@agata_rubik) on

Mów do mnie: Wiewióra

Agata Rubik niedawno opublikowała zaskakujący wpis, w którym pokazała swoje zdjęcia sprzed lat. Gwiazda występowała wtedy w wyborach Miss Polonia o zajęła drugie miejsce. To właśnie wtedy poznała się z Piotrem Rubikiem. Wkrótce para wzięła ślub i wychowuje dwie córki. Artysta jest starszy od żony o 19 lat.

„Wiewióra. Tak mnie nazywali podczas zgrupowania Miss Polonia. Właśnie w takiej wersji, ponoć od pierwszego wejrzenia, zakochał się @piotr_rubik ???, który odpowiedzialny był za muzykę do konkursu. Upatrzył mnie sobie i potem przyjeżdżał pod byle pretekstem na nasze treningi nad Zalew Zegrzyński ?. Napiszę Wam szczerze, że patrzę teraz na te zdjęcia i nie mogę się nadziwić jak dużo musiałam mieć szczęścia, żeby zostać tamtego wieczoru II wicemiss. Można powiedzieć, że zagadka ze skrótem AGD została w końcu rozwiązana… to był Agaty Genialny Dzień” – czytamy na Instagramie.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: kadr z youtube.com

Dodaj komentarz

2450 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Światowe gwiazdy muzyki dołączają do społeczności TikToka

Muzyka to kluczowy element TikToka, który nie tylko pobudza kreatywność, lecz także wyznacza nowe trendy....