6-letnia Laura zadaje kłopotliwe pytania naszym piłkarzom. Jak wybrnęli?

6-letnia Laura zadaje kłopotliwe pytania naszym piłkarzom. Jak wybrnęli?

Już za kilka godzin reprezentacja Polski zagra swój pierwszy mecz na mundialu. Piłkarze zmierzą się z drużyną Senegalu. Jednak najpierw kadrowicze musieli odpowiedzieć na niewygodne pytania młodej dziennikarki. 6-letnia Laura nie miała żadnych zahamowań! Zobaczcie, jak poradzili sobie nasi piłkarze!

6-letnia Laura zadaje kłopotliwe pytania naszym piłkarzom. Jak wybrnęli?

6-letnia Laura przyjechała do bazy „biało-czerwonych” i chwyciła za mikrofon. W dociekliwości nie miała sobie równych. Młoda, charyzmatyczna reporterka kanału „Łączy nas piłka” zaskoczyła kadrowiczów. Kuba Błaszczykowski, Łukasz Fabiański i Łukasz Piszczek oraz inni nasi reprezentanci odpowiadali na przeróżne pytania. Oj, nie było łatwo! Przekonajcie się sami!

Czasem trener jest troszeczkę zły

Laura pytała piłkarzy, czy dostają kary od Adama Nawałki, gdy są niegrzeczni. Nasi reprezentanci byli nieco zmieszani, ale Łukasz Piszczek udzielił dyplomatycznej odpowiedzi. 😉

“My jesteśmy zawsze grzeczni, bo musimy być grzeczni. Mamy odpowiedzialną funkcję, jesteśmy reprezentantami Polski. Czasami się zdarzy, kiedy trener jest troszeczkę zły, ale przeprowadzi z nami jakąś rozmowę i wtedy jest znowu wszystko ok” – odpowiedział sportowiec.

“Jak byłem mały, to byłem małym-dużym urwisem – przyznał Kuba Błaszczykowski.

Jakie słodycze lubią najbardziej?

Łukasz Fabiański jest miłośnikiem czekolady. Zdradził, że pomaga mu ona przetrwać trudne chwile. Piłkarze lubią też naleśniki posmarowane Nutellą i dżemem, lody, Ptasie Mleczko… A oni w ogóle mogą jeść takie pyszności? Laura przypomniała sportowcom, że dużo słodkości sprawia, że nie wygląda się najlepiej i trudno dogonić piłkę na boisku. Zgodzili się z nią?

Gdyby nie byli piłkarzami, to…

To pytanie sprawiło kadrowiczom najwięcej trudności. Długo zastanawiali się, aż w końcu…

“Nie widzę siebie w innej roli niż bieganie za tą białą kuleczką na boisku” – przyznał Kuba Błaszczykowski.

Łukasz Fabiański mógłby zostać koszykarzem, a jakie zawody interesują pozostałych zawodników? Możemy zdradzić, że jeden z nich chciałby zostać dziennikarzem. Myślicie, że zadawanie pytań szłoby mu tak samo dobrze jak 6-letniej Laurze? 😉

——————————————————————————————————-

Źródło zdjęć: www.youtube.com/screen

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2452 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Czy Robert Lewandowski zaskoczył Anię „cieszynką” na boisku? Wiemy!
Rodzina Lewandowskich na wakacjach! A potem…

Ania i Robert Lewandowscy wraz z Klarą pojechali na wakacje. Jak spędzają czas wolny? Trenerka...