Mama Macieja Musiała zawierzyła go opiece Maryi

Stramowski, Sienkiewicz i Musiał zagrają w drużynie Marcina Gortata.

Drużynę Marcina Gortata, która już 30 lipca zmierzy się w Łodzi z Wojskiem Polskim, zasilą kolejne gwiazdy – Piotr Stramowski, Agnieszka Sienkiewicz oraz Maciej Musiał.

W wielkim meczu charytatywnym organizowanym przez Marcina Gortata i jego fundację zmierzą się dwie drużyny. Reprezentacja Wojska Polskiego stanie do sportowej rywalizacji z zespołem Marcina Gortata, do której dołączyli właśnie kolejni zawodnicy.

Piotr Stramowski, Agnieszka Sienkiewicz i Maciej Musiał to jedni z najbardziej cenionych i uzdolnionych aktorów w Polsce. Cieszę się, że wśród wielu obowiązków zawodowych znaleźli czas, aby wesprzeć mnie i moją fundację w zebraniu funduszy na cele charytatywne. Nie mam żadnych wątpliwości, że na parkiecie poradzą sobie tak dobrze, jak przed kamerami – mówi Marcin Gortat. 

Przypomnijmy, że Wielki Mecz Gortat Team vs. Wojsko Polskie odbędzie się już 30 lipca 2017 roku o godzinie 17:00 w Atlas Arena w Łodzi. Mecz charytatywny jest zwieńczeniem 10. edycji Marcin Gortat Camp – imprez sportowych promujących uprawnianie sportu wśród dzieci i młodzieży.

 

Bilety na wydarzenie możecie kupić pod tym linkiem – https://kupbilet.onet.pl/Gortat_Team_vs_Wojsko_Polskie_2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1179 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Kto najbardziej kibicuje Beacie Tadli w „Tańcu z Gwiazdami”?
Kto najbardziej kibicuje Beacie Tadli w „Tańcu z Gwiazdami”? Dziennikarka uchyla rąbka tajemnicy!

Beata Tadla bierze udział w najnowszej edycji „Tańca z Gwiazdami”. Z odcinka na odcinek idzie...