Mama Macieja Musiała zawierzyła go opiece Maryi

Stramowski, Sienkiewicz i Musiał zagrają w drużynie Marcina Gortata.

Drużynę Marcina Gortata, która już 30 lipca zmierzy się w Łodzi z Wojskiem Polskim, zasilą kolejne gwiazdy – Piotr Stramowski, Agnieszka Sienkiewicz oraz Maciej Musiał.

W wielkim meczu charytatywnym organizowanym przez Marcina Gortata i jego fundację zmierzą się dwie drużyny. Reprezentacja Wojska Polskiego stanie do sportowej rywalizacji z zespołem Marcina Gortata, do której dołączyli właśnie kolejni zawodnicy.

Piotr Stramowski, Agnieszka Sienkiewicz i Maciej Musiał to jedni z najbardziej cenionych i uzdolnionych aktorów w Polsce. Cieszę się, że wśród wielu obowiązków zawodowych znaleźli czas, aby wesprzeć mnie i moją fundację w zebraniu funduszy na cele charytatywne. Nie mam żadnych wątpliwości, że na parkiecie poradzą sobie tak dobrze, jak przed kamerami – mówi Marcin Gortat. 

Przypomnijmy, że Wielki Mecz Gortat Team vs. Wojsko Polskie odbędzie się już 30 lipca 2017 roku o godzinie 17:00 w Atlas Arena w Łodzi. Mecz charytatywny jest zwieńczeniem 10. edycji Marcin Gortat Camp – imprez sportowych promujących uprawnianie sportu wśród dzieci i młodzieży.

 

Bilety na wydarzenie możecie kupić pod tym linkiem – https://kupbilet.onet.pl/Gortat_Team_vs_Wojsko_Polskie_2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1340 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Czy Rafał Maserak niedługo zostanie ojcem?
Rafał Maserak niedługo zostanie ojcem? Tancerz wydał oświadczenie!

Rafał Maserak dementuje plotki na swój temat oraz partnerki. W mediach pojawiły się spekulacje, że...