Kurdej-Szatan wspomina ostatnią scenę Młynarczyka w „M jak miłość”: Andrzej bardzo się wzruszał

Kurdej-Szatan wspomina ostatnią scenę Młynarczyka w „M jak miłość”: Andrzej bardzo się wzruszał

Za nami ostatni odcinek „M jak miłość” z udziałem Andrzeja Młynarczyka. Aktor przez dziesięć lat wcielał się w postać dzielnego policjanta Tomka Chodakowskiego. Jednak teraz nadszedł czas na nowe wyzwania zawodowe. Barbara Kurdej-Szatan, serialowa żona, wspomina, jak wyglądała ostatnia scena z Andrzejem Młynarczykiem w „M jak miłość”. To były wzruszające chwile!

Kurdej-Szatan wspomina ostatnią scenę Młynarczyka w „M jak miłość”:  Andrzej bardzo się wzruszał

Andrzej Młynarczyk zdecydował, że po dziesięciu latach odchodzi z serialu „M jak miłość”. Przypominamy, że jego bohater został brutalnie pobity, a potem zapadł w śpiączkę. Niestety nie udało się go uratować. Tomek Chodakowski zmarł. To były ostatnie nakręcone sceny w „M jak miłość” z udziałem aktora. Jak wspomina je Barbara Kurdej-Szatan?

„W trakcie kręcenia scen nie czułam, że to ostatni dzień, kiedy gramy Asię i Tomka. Pamiętam tylko, że Andrzej bardzo się wzruszał. Miał scenę, w której leży już na łóżku i już wie, że umiera. To są jego ostatnie chwile i Asia pokazuje mu wtedy zdjęcie dzieci. Tomek płacze na ich widok, ale Andrzej tak prywatnie też się wzruszył. Wydaje mi się, że wtedy zrobiło mu się żal, że odchodzi – zdradziła aktorka magazynowi „Party”. 

Ostatni klaps

Barbara Kurdej-Szatan zdradziła, jak ekipa serialu pożegnała aktora. Później Andrzej Młynarczyk wygłosił pożegnalne przemówienie.

„Uświadomiłam to sobie, kiedy padł ostatni klaps i pojawiła się cała ekipa z produkcji z kwiatami, Andrzej wygłosił przemówienie. Zrobiło się smutno. Ale to jego decyzja, widocznie poczuł, że to już czas” – mówiła gwiazda.

Co dalej z Asią?

Po śmierci Tomka Asia zostanie sama z dziećmi. Jak potoczą się losy bohaterki? Okazuje się, że kobieta wraz z Wojtusiem wyjedzie na długie wakacje, aby w innym otoczeniu oswoić się z sytuacją. Ta przerwa w serialu pasuje również aktorce, która ma próby do musicalu „Chicago” i zdjęcia do nowego serialu „W rytmie serca”.

„Postanowi sobie, że nie będzie płakać, że musi być silna dla dzieci. Ale będzie jej strasznie trudno. Stres będzie ją niszczył od środka. W końcu wszyscy bliscy zaczną ją nakłaniać do tego, żeby wyjechała i zmieniła otoczenie. Joanna nie będzie chciała, ale w końcu Wojtuś ją poprosi, żeby wyjechali, bo wszystko przypomina mu tatę. To ją przekona i Asia na jakiś czas zniknie, z całą rodziną wyjedzie na długie wakacje. Ta przerwa w jej wątku, wynika też z tego, że kiedy graliśmy scenę śmierci Tomka, to zmarł pan Witold Pyrkosz i stało się jasne, że grana przez niego postać też umrze. W serialu wszyscy będą ich opłakiwać, więc scenarzyści uznali, że nie należy pokazywać przygnębionej po stracie męża Asi, bo tyle smutku to dla widza za dużo. Poza tym sama poprosiłam o to, by na jakiś czas skrócić mój wątek w „M jak miłość” ze względu na próby do nowego musicalu „Chicago” w Teatrze Variete i zdjęcia do nowego serialu „W rytmie serca” – zdradziła w magazynie „Party” Basia Kurdej-Szatan.

Będziecie tęsknić za Asią i Tomkiem?

—————————————————————————————————–

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

878 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Ile Robert Lewandowski zapłacił za koloryzację włosów
Ile Robert Lewandowski zapłacił za koloryzację włosów? Wiemy, gdzie poszedł do fryzjera!

Takiej zmiany nikt się nie spodziewał! Robert Lewandowski przefarbował włosy na siwy blond! Ile piłkarz...