Dlaczego Doda ukrywała swój związek? Jest szczere oświadczenie gwiazdy!

Dlaczego Doda ukrywała swój związek? Jest szczere oświadczenie gwiazdy!

Doda zrobiła niespodziankę swoim fanom! Gwiazda w miniony weekend wyszła za mąż! Jej mężem został przyjaciel Emil Stępień. Ślub kościelny i wesele odbyło się w Hiszpanii. Dlaczego gwiazda ukrywała przed mediami swój związek? Piosenkarka uchyla rąbka tajemnicy!

Dlaczego Doda ukrywała swój związek? Jest szczere oświadczenie gwiazdy!

Doda zaskoczyła swoich fanów! Artystka poinformowała w mediach społecznościowych, że w minioną sobotę, 14 kwietnia, wzięła ślub kościelny ze swoim przyjacielem Emilem Stępniem. Para zna się 2,5 roku.

„Kochani, z radosnym sercem informuję Was jako pierwsza: wyszłam za mąż. Pierwszy raz w życiu mogę powiedzieć, że osoba, której oddałam serce i zaufałam w tej życiowej decyzji, to jednocześnie mój ukochany i przyjaciel. Ta mieszanka stała się możliwa dzięki temu, że rosła w sile z dala od mediów… Ale teraz już mogę wykrzyczeć to całą piersią!!!! KOCHAM GO!” – napisała Doda.

https://www.facebook.com/officialdoda/photos/pcb.1842976435747631/1842976332414308/?type=3&theater

Chciałam dać mu szansę

Gwiazda powiedziała sakramentalne „TAK” w Hiszpanii, a dwa tygodnie wcześniej odbył się ślub cywilny w Ciechanowie.  Wszystko utrzymane było w wielkiej tajemnicy! Dlaczego?

„Pytacie mnie, czemu ukrywałam swój związek tyle czasu. Bo chciałam dać czas w końcu sobie. Chciałam pierwszy raz odkąd 20 lat temu stałam się osobą publiczną, móc przeżywać rodzące się uczucie nie na oczach wszyskich. Dać mu szansę, żeby rodziło się w spokoju i bez pośpiechu. Żeby przeżyło. Dać mu szansę, żeby rosło z dala od mediów, plotek, hejtu i ciekawskich życzących mi źle i moich starych błędów. Dać mu szansę, by urosło w siłę na tyle, bym wiedziała, że kocham i jestem kochana NAPRAWDĘ. Teraz po wielu sprawdzianach i doświadczeniach, które zbliżały mnie do męża, wiem, że dam radę przezwyciężyć wszystko. I choć chciałoby się w końcu wykrzyczeć całemu światu: jestem szczęśliwa! Kocham i jestem kochana to wiem, że moja praca nie jest przyjaznym środowiskiem dla uczuć” – napisała artystka na Facebooku.

https://www.facebook.com/officialdoda/photos/pcb.1842976435747631/1842976342414307/?type=3&theater

Ukrywałam, ale było warto

Gwiazda zwróciła się też do swoich fanów. Cieszy się, że spełniły się ich życzenia dla niej. Miłość budowała na początku na przyjaźni, szacunku, lojalności i zaufaniu.

„Kochani fani! Spełniły się Wasze życzenia dla mnie. Znalazłam prawdziwą miłość zbudowaną na początku tylko na przyjaźni, szacunku, lojalności i zaufaniu. Właśnie dlatego ją ukrywałam – wybaczcie mi, ale było warto ?” – napisała Doda.

https://www.facebook.com/officialdoda/photos/pcb.1842976435747631/1842976362414305/?type=3&theater

Jak wyglądały przygotowania?

Szczególnie dziękuję wszystkim osobom, które dochowały tajemnicy. Nie było łatwo.

„Dziękuję wszystkim, którzy dotrzymali tajemnicy i do końca nie pisnęli słówka ? Chociażby Pani z urzędu stanu cywilnego w Ciechanowie, która udzielała nam ślubu tygodnie temu! Księżom z zakonu z Sandomierza za dwie piękne uroczystości. Dziękuje za piękną suknię i tygodnie przymiarek w Madonna Fashion w Warszawie. Dziękuję moim 50 gościom za niezapomniany i piękny weekend. Dla fanów szykuję niezwykłą niespodziankę, a póki co dzielę się z Wami moim sercem” – czytamy w oświadczeniu.

Gratulujemy i czekamy na niespodziankę! 😉

————————————————————————————————————

Źródło zdjęć: www.facebook.com/Doda

ZOSTAW ODPOWIEDŹ