Dlaczego Doda ukrywała swój związek? Jest szczere oświadczenie gwiazdy!

Dlaczego Doda ukrywała swój związek? Jest szczere oświadczenie gwiazdy!

Doda zrobiła niespodziankę swoim fanom! Gwiazda w miniony weekend wyszła za mąż! Jej mężem został przyjaciel Emil Stępień. Ślub kościelny i wesele odbyło się w Hiszpanii. Dlaczego gwiazda ukrywała przed mediami swój związek? Piosenkarka uchyla rąbka tajemnicy!

Dlaczego Doda ukrywała swój związek? Jest szczere oświadczenie gwiazdy!

Doda zaskoczyła swoich fanów! Artystka poinformowała w mediach społecznościowych, że w minioną sobotę, 14 kwietnia, wzięła ślub kościelny ze swoim przyjacielem Emilem Stępniem. Para zna się 2,5 roku.

„Kochani, z radosnym sercem informuję Was jako pierwsza: wyszłam za mąż. Pierwszy raz w życiu mogę powiedzieć, że osoba, której oddałam serce i zaufałam w tej życiowej decyzji, to jednocześnie mój ukochany i przyjaciel. Ta mieszanka stała się możliwa dzięki temu, że rosła w sile z dala od mediów… Ale teraz już mogę wykrzyczeć to całą piersią!!!! KOCHAM GO!” – napisała Doda.

Opublikowany przez Doda 16 kwietnia 2018

Chciałam dać mu szansę

Gwiazda powiedziała sakramentalne „TAK” w Hiszpanii, a dwa tygodnie wcześniej odbył się ślub cywilny w Ciechanowie.  Wszystko utrzymane było w wielkiej tajemnicy! Dlaczego?

„Pytacie mnie, czemu ukrywałam swój związek tyle czasu. Bo chciałam dać czas w końcu sobie. Chciałam pierwszy raz odkąd 20 lat temu stałam się osobą publiczną, móc przeżywać rodzące się uczucie nie na oczach wszyskich. Dać mu szansę, żeby rodziło się w spokoju i bez pośpiechu. Żeby przeżyło. Dać mu szansę, żeby rosło z dala od mediów, plotek, hejtu i ciekawskich życzących mi źle i moich starych błędów. Dać mu szansę, by urosło w siłę na tyle, bym wiedziała, że kocham i jestem kochana NAPRAWDĘ. Teraz po wielu sprawdzianach i doświadczeniach, które zbliżały mnie do męża, wiem, że dam radę przezwyciężyć wszystko. I choć chciałoby się w końcu wykrzyczeć całemu światu: jestem szczęśliwa! Kocham i jestem kochana to wiem, że moja praca nie jest przyjaznym środowiskiem dla uczuć” – napisała artystka na Facebooku.

Opublikowany przez Doda 16 kwietnia 2018

Ukrywałam, ale było warto

Gwiazda zwróciła się też do swoich fanów. Cieszy się, że spełniły się ich życzenia dla niej. Miłość budowała na początku na przyjaźni, szacunku, lojalności i zaufaniu.

„Kochani fani! Spełniły się Wasze życzenia dla mnie. Znalazłam prawdziwą miłość zbudowaną na początku tylko na przyjaźni, szacunku, lojalności i zaufaniu. Właśnie dlatego ją ukrywałam – wybaczcie mi, ale było warto 😉” – napisała Doda.

Opublikowany przez Doda 16 kwietnia 2018

Jak wyglądały przygotowania?

Szczególnie dziękuję wszystkim osobom, które dochowały tajemnicy. Nie było łatwo.

“Dziękuję wszystkim, którzy dotrzymali tajemnicy i do końca nie pisnęli słówka 😉 Chociażby Pani z urzędu stanu cywilnego w Ciechanowie, która udzielała nam ślubu tygodnie temu! Księżom z zakonu z Sandomierza za dwie piękne uroczystości. Dziękuje za piękną suknię i tygodnie przymiarek w Madonna Fashion w Warszawie. Dziękuję moim 50 gościom za niezapomniany i piękny weekend. Dla fanów szykuję niezwykłą niespodziankę, a póki co dzielę się z Wami moim sercem” – czytamy w oświadczeniu.

Gratulujemy i czekamy na niespodziankę! 😉

————————————————————————————————————

Źródło zdjęć: www.facebook.com/Doda

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1930 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Ania Lewandowska ćwiczy z córką na siłowni. Zobaczcie, co robią!

Ania Lewandowska jest aktywną młodą mamą.  Z powodzeniem łączy sport z macierzyństwem. Zobaczcie, jak ćwiczyła...