Andrzej Duda gratulował półnagiemu Robertowi Lewandowskiemu

Andrzej Duda gratulował półnagiemu Robertowi Lewandowskiemu! To nagranie to hit!

To był niesamowity mecz! Wczoraj polska reprezentacja piłki nożnej zapewniła sobie awans na Mistrzostwa Świata w Rosji 2018. Spotkanie na żywo oglądał Andrzej Duda, który postanowił osobiście pogratulować polskim zawodnikom! Prezydent udał się do szatni naszej drużyny, a tam zastał… półnagiego Roberta Lewandowskiego! Co było dalej?  To nagranie robi furorę w sieci!

Andrzej Duda gratulował półnagiemu Robertowi Lewandowskiemu! To nagranie to hit!

Andrzej Duda po zwycięstwie z Czarnogórą chciał osobiście pogratulować naszym zawodnikom. Jednak niektórzy piłkarze nie zdążyli jeszcze wyjść spod prysznica, gdy prezydent pojawił się w szatni naszej drużyny. Wśród nich był m.in. Robert Lewandowski, który powitał głowę państwa… w samym ręczniku! Jak to się zakończyło? Koniecznie zobaczcie! To nagranie robi furorę w sieci!

Bardzo, bardzo jestem wdzięczny. Naprawdę, pokazujecie panowie klasę, i to pokazujecie klasę samym graniem w piłkę na boisku, ale w ogóle pokazujecie klasę swoim zachowaniem, tym jak się prezentujecie jako reprezentacja” – mówił Andrzej Duda w szatni.

My również jesteśmy dumni z naszej reprezentacji! Panowie, oby tak dalej! Pokażcie w Rosji, na co was stać! Będziemy trzymać kciuki!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ