Zostań kreatorem wnętrz!

Jeżeli na co dzień zajmujesz się wnętrzarstwem lub amatorsko pasjonujesz się designem, a chciałbyś uczyć się od profesjonalistów, mamy coś dla Ciebie! Szkoleniowa placówka oświatowa Creator zaprasza na kompleksowy kurs stylizacji wnętrz. Kolejna warszawska edycja rusza już 14 listopada. Zapisy trwają!

Źródło: benfawkes.com

Kurs Stylizacji Creator Wnętrza obejmuje 52 godziny lekcyjne, które odbywają się w trybie weekendowym w godzinach 10:00-16:00. Daty zbliżającej się edycji kursu to 14,15,28,29 listopada oraz 12 i 13 grudnia. Warsztaty odbędą się w formie wykładów, prezentacji multimedialnych oraz ćwiczeń warsztatowych, dzięki którym uczestnicy będą mieli okazję rozwinąć wiedzę teoretyczną oraz zdolności praktyczne. Tematyka kursów dostosowana jest zarówno do osób, które zdobytą już wiedzę chcieliby poszerzyć oraz poznać najnowsze trendy, jak i do tych, którzy są na początku swojej przygody z wnętrzarstwem. Dodatkowo, dla uczestników kursu stworzono możliwość wzięcia udziału w warsztatach z ekspertami w dziedzinie projektowania form przemysłowych, np. tworzenie lamp lub zajęcia z profesjonalnym florystą.

Zakończenie kursu to popis kreatywności i nowo nabytej wiedzy kursantów. Uczestnicy będą bowiem mieli okazję przygotować autorskie stylizacje planu zdjęciowego w określonym stylu, mając na uwadze standardy sesji fotograficznych do najlepszych magazynów wnętrzarskich. Następnie zdjęcia poszczególnych stylizacji zostaną wykonane przez profesjonalnego fotografa – Przemysława Borysa, a najlepsze z nich doczekają się publikacji na łamach patronów medialnych kursu, do których zaliczają się istotne czasopisma i portale internetowe o tematyce związanej z designem i projektowaniem wnętrz.

Źródło: materiały prasowe

Więcej szczegółów o kursie (m.in. szczegółowy jego program) oraz formularz zgłoszeniowy znajdzie na stronie internetowej i Facebooku organizatora.

____________________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ