Czy modelki plus size muszą ćwiczyć i dobrze się odżywiać

Czy modelki plus size muszą ćwiczyć i dobrze się odżywiać? Rafał Maślak uchyla rąbka tajemnicy!

Już po wakacjach na antenie Polsatu pojawi się program “#Supermodelka Plus Siz”, w którym uczestniczki nie tylko zmierzą się z zadaniami modowymi, ale również będą musiały wykazać się sprawnością fizyczną. Na jaw wyjdą również ich nawyki żywieniowe. Wiele osób zastanawia się, czy modelki plus size muszą ćwiczyć i dobrze się odżywiać. Rafał Maślak, juror programu, uchyla rąbka tajemnicy! Jakiej dziewczyny szuka?

Czy modelki plus size muszą ćwiczyć i dobrze się odżywiać? Rafał Maślak uchyla rąbka tajemnicy!

W programie „#Supermodelka Plus Size” na uczestniczki czekają nie tylko pokazy i sesje zdjęciowe, ale również konkurencje, które sprawdzą kondycję finalistek oraz ich nawyki żywieniowe. Wiele osób myśli, że noszenie większego rozmiaru nie wiąże się ze zdrowiem, utrzymywaniem sprawności fizycznej oraz aktywnym stylem życia. Również wiele kandydatek myślało w ten sposób. Jednak nie wzięły one pod uwagę, że ich ciała nie były zadbane na tyle, aby dziewczyny mogły zakwalifikować się do programu.

„Aby zostać modelką plus size nie wystarczy mieć większego rozmiaru. Program nie propaguje niezdrowego trybu życia czy zaniedbania. Modelka, zarówno ta w rozmiarze XS, jak i XL, powinna mieć zadbane, jędrne i proporcjonalne ciało. Powinna zdrowo się odżywiać, a wolny czas spędzać aktywnie. To jedne z najważniejszych wyznaczników, którymi się kieruję, szukając w programie tej jedynej modelki plus size. Wiem, że ciężko spełniać wszystkie te warunki, ale szukamy supermodelki, która będzie naprawdę wyjątkowa” – zdradza Rafał Maślak, Mister Polski 2014, juror „#Supermodelka Plus Size”.

Kogo szuka Ewa Minge?

A jakiej modelki szuka Ewa Minge? Projektantka również zasiada w fotelu jurora. Ona też zwraca uwagę na zadbane ciało.

W tym zawodzie ważny jest charakter, osobowość, wyobraźnia i inteligencja. Modelka plus size ma oczywiście wzbudzać w nas tolerancję, wywołać akceptację, ale też, podobnie jak modelka w standardowym rozmiarze, zachwyt. (…) Ważne są odpowiednie proporcje. Większy rozmiar nie oznacza zaburzeń sylwetki, nie propaguje otyłości i nie zwalnia dziewczyn z konieczności ćwiczenia i dbania o ciało” – mówi Ewa Minge.

Poprzeczka jest ustawiona bardzo wysoko! Czy uczestniczki podołają wyzwaniu? Tego dowiemy się już we wrześniu. Będziecie oglądać program?

——————————————————————————————————————

Źródło zdjęć: www.facebook.com/ Supermodelka Plus Size

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

248 More posts in Moda category
Recommended for you
Jak wybrać idealny kostium kąpielowy?

Wakacje w pełni, a Ty jeszcze nie kupiłaś nowego kostiumu? Bonprix.pl radzi, jaki fason i...