Jak Alżbeta Lenska i Rafał Cieszyński spędzą święta? To będzie wyjątkowy czas!

Żona Rafała Cieszyńskiego przeszła poważną operację. Aktor apeluje do fanów!

Alżbeta Leńska, żona Rafała Cieszyńskiego, kilka dni temu miała poważną operację mózgu. Aktor poinformował o tym fanów na Instagramie żony. O co prosi mężczyzna?

Żona Rafała Cieszyńskiego przeszła poważną operację. Aktor apeluje do fanów!

Alżbeta Lenska i Rafał cieszyński wzięli ślub w 2007 roku. Para ma dwoje dzieci: 7-letnią Zosię i 5-letniego Antosia.

Alżbeta ma za sobą role w serialach m.in. „Pierwszej miłości”, „Przyjaciółkach”, „Kryminalnych”, a także w filmach np. „Kobiety bez wstydu” czy „Smoleńsk”. Ukochana Cieszyńskiego jest nie tylko aktorką, ale również ma doświadczenie w modelingu. Systematycznie budowała swój profil na Instagramie. Miała dobry kontakt z fanami. Przeczytajcie, co aktor napisał w imieniu żony!

„Piszę na stronie mojej żony, ponieważ wiem, że Ona sama by sobie tego życzyła. Widzę ile wiadomości przychodzi od was… Prowadziła swój Instagram systematycznie i szanowała każdego kto do niej napisał. Becia nie będzie przez jakiś czas mogła odpowiadać na wasze wiadomości. W środę miała bardzo poważną operację mózgu. Prosimy o modlitwę. Rafał Cieszyński #❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️” – czytamy na Instagramie Alżbety Lenskiej.

https://www.instagram.com/p/Bf8SczWjq4U/?hl=pl&taken-by=betalenska

Prośba nie pozostała bez odpowiedzi fanów. 

„Trzymam kciuki i modlę się za Pana żonę – jest bardzo pozytywną i taką miłą osobą ? Musi być dobrze,nie może być inaczej… ????”,

„Jestem z wami dopiero teraz się dowiedziałem Ale trzymajcie się będzie dobrze. Wierzę w to. I życzę wam tego. Pańska żona była i jest nie tylko pana żona. Lecz też wspaniała i atrakcyjna kobieta cudowna prezenterka. Wszyscy co ja kojarzą i wiedza o tym napewno są z wami”

„Panie Rafale dzisiaj się pomodlę za żonę i za Pana żeby miał Pan siłę ! Wszystko będzie dobrze, kobieta młoda i silna przetrwa wiele,a mając takie wsparcie to przetrwa wszystko. Ściskam ?”,

„Ściskamy mocno ze Śląska. Przesyłamy moc pozytywnej energii. Będzie dobrze kochani. ❤ Anioły czuwają nad Aniołami, za chwilę będzie w domu znowu roześmiana i pełna energii ! ? całym sercem z Wami” – pisali internauci.

My również życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

https://www.instagram.com/p/BibKe9YlO9W/?hl=pl&taken-by=betalenska

——————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/betalenska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ