Alżbeta Lenska 2 tygodnie po operacji: Kiedy będę silna

Żona Rafała Cieszyńskiego przeszła poważną operację. Aktor apeluje do fanów!

Alżbeta Leńska, żona Rafała Cieszyńskiego, kilka dni temu miała poważną operację mózgu. Aktor poinformował o tym fanów na Instagramie żony. O co prosi mężczyzna?

Żona Rafała Cieszyńskiego przeszła poważną operację. Aktor apeluje do fanów!

Alżbeta Lenska i Rafał cieszyński wzięli ślub w 2007 roku. Para ma dwoje dzieci: 7-letnią Zosię i 5-letniego Antosia.

Alżbeta ma za sobą role w serialach m.in. „Pierwszej miłości”, „Przyjaciółkach”, „Kryminalnych”, a także w filmach np. „Kobiety bez wstydu” czy „Smoleńsk”. Ukochana Cieszyńskiego jest nie tylko aktorką, ale również ma doświadczenie w modelingu. Systematycznie budowała swój profil na Instagramie. Miała dobry kontakt z fanami. Przeczytajcie, co aktor napisał w imieniu żony!

“Piszę na stronie mojej żony, ponieważ wiem, że Ona sama by sobie tego życzyła. Widzę ile wiadomości przychodzi od was… Prowadziła swój Instagram systematycznie i szanowała każdego kto do niej napisał. Becia nie będzie przez jakiś czas mogła odpowiadać na wasze wiadomości. W środę miała bardzo poważną operację mózgu. Prosimy o modlitwę. Rafał Cieszyński #❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️” – czytamy na Instagramie Alżbety Lenskiej.

Prośba nie pozostała bez odpowiedzi fanów. 

“Trzymam kciuki i modlę się za Pana żonę – jest bardzo pozytywną i taką miłą osobą 💙 Musi być dobrze,nie może być inaczej… 💝💝💝💝”,

“Jestem z wami dopiero teraz się dowiedziałem Ale trzymajcie się będzie dobrze. Wierzę w to. I życzę wam tego. Pańska żona była i jest nie tylko pana żona. Lecz też wspaniała i atrakcyjna kobieta cudowna prezenterka. Wszyscy co ja kojarzą i wiedza o tym napewno są z wami”

“Panie Rafale dzisiaj się pomodlę za żonę i za Pana żeby miał Pan siłę ! Wszystko będzie dobrze, kobieta młoda i silna przetrwa wiele,a mając takie wsparcie to przetrwa wszystko. Ściskam 💋”,

“Ściskamy mocno ze Śląska. Przesyłamy moc pozytywnej energii. Będzie dobrze kochani. ❤ Anioły czuwają nad Aniołami, za chwilę będzie w domu znowu roześmiana i pełna energii ! 😇 całym sercem z Wami” – pisali internauci.

My również życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Hello😁Dziś ostatni dzień „długiego weekendu”! Jak Wam minął ten wolny czas? Wyjechaliście czy eksplorowaliście miasto? Powiem Wam, że Ja nigdy nie czułam się tak fantastycznie w Warszawie jak w tym tygodniu😇 Miałam wrażenie, że jestem w Barcelonie, na Ibizie, w Afryce, w Saint Tropez, w Indiach i nad naszym rodzimym morzem, a to wszystko w upale i bez korków czy kolejek🙈Ale udało się to, bo pierwszy raz dokładnie zaplanowałam każdy wolny dzień😎Tak zwany „spontan” najczęściej kończył się wycieczką w znane już miejsce, bo to albo czasu za mało albo pogoda nie taka albo miało być kolorowanie🙈Uwielbiam przygody, więc przy dwójce dzieci, zamkniętych sklepach i pracującym mężu trzeba je sobie zaplanować wcześniej😉I powiem Wam, że to działa! Spisanie z dziećmi atrakcji, wycieczek i spotkań z przyjaciółmi na cały tydzień oraz sprawdzanie pogody na bieżąco dało fantastyczny efekt😍Dziś ostatnie punkty z listy – wystawa krwiożerczych roślin i spotkanie z dawno nie widzianymi przyjaciółmi przy mojej domowej pizzy🐲🌱🤗Polecam Wam planować swoje szaleństwa, żeby potem cieszyć się chwilą❤️Szaleństwo kontrolowane – to moje ostatnie odkrycie😉Buziole i bezpiecznych powrotów😘 #złote #myśli #szaleństwo #kontrolowane #sukcesem #dobrej #zabawy #chyba #brzmię #jak #monica #from #friends #grunt #że #działa #happy #smart #mom #in #warsaw #poland

A post shared by Alżbeta Lenska (@betalenska) on

——————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/betalenska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1407 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Adam Nawałka jest… Głąbem
Adam Nawałka jest… Głąbem? Kto tak nazwał trenera?

Polska reprezentacja nie popisała się w meczu z Senegalem. Krytykowani są nie tylko piłkarze, ale...