Katarzyna Nosowska radzi, jak żyć z alkoholikiem

Katarzyna Nosowska o związku z alkoholikiem: Chorobie partnera zawdzięczam coś bezcennego”

Katarzyna Nosowska rzadko decyduje się na intymne zwierzenia. Jednak teraz postanowiła opowiedzieć o związku z osobą uzależnioną od alkoholu. Zdradziła, że chorobie alkoholowej partnera zawdzięcza coś bardzo cennego. Co powiedziała artystka? 

Katarzyna Nosowska o związku z alkoholikiem

Katarzyna Nosowska od wielu la t związana jest z muzykiem zespołu “Hey”, Pawłem Krawczykiem. Okazuje się, że mężczyzna zmaga się z chorobą alkoholową. Jednak artystka nie poddaje się, ma również radę dla kobiet, których partnerzy są alkoholikami.

“Nie skupiaj się na chorobie ukochanego — jego sprawa, on musi chcieć sobie pomóc. Ty zajmij się sobą ’’- wyznała Katarzyna Nosowska w rozmowie z “Tygodnikiem Powszechnym”.

Choroba ukochanego uświadomiła jej jedną ważną rzecz.

“Chorobie partnera zawdzięczam coś bezcennego: wiem już, czego nie chcę na pewno. Nie czułam się nigdy tak dobrze, jak teraz. Napisałam książkę, nagrywam płytę’’ – mówiła wokalistka.

A ja żem jej powiedziała

Trzeba przyznać, że artystka zrobiła furorę swoją książką “A ja żem jej powiedziała”, w której ironizuje z zasad, które rządzą współczesnym światem, a przede wszystkim mediami. Piosenkarka zręcznie bawi się internetowymi trendami, do swojej gry zaprasza fanów. 

– “A ja żem jej powiedziała” to debiutancka książka Katarzyny Nosowkiej – wybitnej polskiej wokalistki i byłej frontmenki zespołu Hey, a obecnie także felietonistki i komiczki. Wszystko rozpoczęło się od humorystycznego cyklu filmików, które Nosowska zaczęła zamieszczać na swoim profilu na Instagramie w lipcu zeszłego roku, bawiąc się zręcznie internetowymi trendami i ironizując z zasad, którymi rządzą się portale społecznościowe, a więc i cały świat. To książka o celebrytach, wpływie internetu na relacje międzyludzkie i przede wszystkich o każdym z nas. Taką właśnie zwyczajną kobietą okazuje się być Nosowska, która wykazuje niewspółmierną do możliwości metabolicznych miłość do jedzenia, uwielbienie do koloru czarnego, który wcale nie wyszczupla, oraz wdzięczność do życia i wartą naśladowania prawdziwą miłość do siebie – czytamy o książce artystki.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: commons.wikimedia.org

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1407 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Adam Nawałka jest… Głąbem
Adam Nawałka jest… Głąbem? Kto tak nazwał trenera?

Polska reprezentacja nie popisała się w meczu z Senegalem. Krytykowani są nie tylko piłkarze, ale...