Mama Piotra Żyły skomentowała jego konflikt z żoną

Żona Piotra Żyły zabrała głos. Para się rozstała?

Nasi skoczkowie wrócili już z olimpiady, ale nadal jest o nich głośno, a szczególnie o Piotrku Żyle. W mediach pojawiła się informacja, że skoczek rozstał się z żoną. Justyna Żyła zabrała głos w tej sprawie. Co napisała?

Żona Piotra Żyły zabrała głos. Para się rozstała?

W mediach pojawiły się spekulacje, że w związku Piotrka i Justyny Żyły nie dzieje się najlepiej. Żona skoczka przerwała milczenie. Na Instagramie zamieściła bardzo emocjonalny wpis.

„Tak, to prawda, ten Wasz wspaniały Piotr Żyła zostawił mnie, dzieci, bo nie potrafi żyć w rodzinie. Połowa winy po mojej stronie, kiedy wyrzuciłam go z domu, jak mnie uprzejmie poinformował, że ma kochankę. Nie mam zamiaru już kłamać” – napisała Justyna Żyła.

https://www.instagram.com/p/BUScfLglTYl/?taken-by=justynazyla

Coś we mnie pękło

Jednak wpis szybko zniknął z Instagrama, a pojawił się nowy. Kobieta napisała, że po raz kolejny nie dogadała się z mężem, więc coś w niej pękło. Stara się również, aby dzieci w jak najmniejszym stopniu odczuły kryzys w małżeństwie rodziców.

„Wiem, wiem nie powinnam była usuwać poprzedniego postu (zrobiłam to na prośbę bliskich mi osób). Emocje emocjami, ale dogadywaliśmy się z mężem inaczej, nie dotrzymał słowa, a we mnie coś pękło. Moje dzieci nie będą płakać przez kogoś… przez człowieka który jest ich ojcem. Starałam się… najbliższe mi osoby wiedzą jak się staram i robię wszytko żeby moje dzieci miały się jak najlepiej i w jak najmniejszym stopniu odczuły obecna sytuację. Dlatego proszę o uszanowanie naszej prywatności” – napisała Justyna Żyła.

https://www.instagram.com/p/BUvzXWklRGT/?taken-by=justynazyla

Żona sportowca wyznała też, że skoczek robił różne podchody, aby zniechęcić ją do siebie.

„Piotrek obrał taką niecodzienną taktykę zniechęcania mnie do siebie. Zaczęło się prawie rok temu. Na dzień przed Wigilią powiedział mi, że ma kochankę. Robił takie różne podchody, żeby mnie psychicznie wykończyć. Starałam się podchodzić do tego profesjonalnie, jako żona sportowca i nie utrudniać mu kariery” – powiedziała Justyna Żyła w rozmowie z WP.

https://www.instagram.com/p/BTx9BpVlu9X/?taken-by=justynazyla

Skoczek nie zabrał głosu w tej sprawie. Mamy nadzieję, że między parą jeszcze wszystko się ułoży. Trzymamy za nich kciuki!

———————————————————————————————————————

Źródło zdjęć: www.instagram.com/justynazyla/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ