Selena Gomez

Selena Gomez jest chora! Gwiazda odwołała swoją trasę koncertową!

Selena Gomez nie jest w najlepszej kondycji. Wokalistka z powodu poważnej choroby autoimmunologicznej odwołała swoją trasę koncertową „Revival Tour”. Artystka chce teraz przede wszystkim skupić się na swoim zdrowiu. Życzymy szybkiego powrotu do formy!

Selena Gomez

Selena choruje

Selena Gomez rok temu zdradziła, że cierpi na toczeń. Jest to choroba autoimmunologiczna rozwijająca się na tle złożonych i niejasnych zaburzeń układu odpornościowego, doprowadzająca do procesu zapalnego wielu tkanek i narządów. Choroba przyczynia się także u Seleny do ataków paniki oraz depresji. która uniemożliwia jej dalsze publiczne występy.

„Jak wielu z was wie, rok temu wyznałam, że cierpię na toczeń – chorobę, która w różny sposób wpływa na nasze życie. Odkryłam, że napady paniki oraz depresja mogą towarzyszyć tej chorobie, a to niesie za sobą wiele trudności” – powiedziała artystka magazynowi „People”.

Czułam się nieautentyczna

Fani już wiele razy zauważyli, że Gomez nie jest w najlepszej kondycji. Podczas jednego z koncertów wokalistka była bardzo smutna i miała melancholijny nastrój. Przed wykonaniem piosenki „Kill ‘Em With Kindness” bardzo się wzruszyła, a do jej oczu napłynęły jej łzy. Później na Instagramie zamieściła list do fanów:

Czułam się dziś bardzo nieautentyczna, niepołączona ze sobą i z moją muzyką. Nigdy nie czułam, aby moja muzyka, ubrania lub klipy definiowały moją osobę. Zatrzymałam się w pewnym momencie i wystraszyłam czegoś, co się nie wydarzyło. Jestem w zastoju… Nie usiadłam i nie zapytałam najpierw siebie: czy to właśnie tu chcę być, z własnej woli? Zawsze mówiłam prawdę. Zawsze wyrażam prawdę swoimi słowami, pokazuję kim jestem, ale muszę przemyśleć kilka obszarów mojego życia zawodowego i prywatnego.”

 Zła wiadomość dla fanów artystki

Wokalistka w końcu zdecydowała się odwołać swoją trasę koncertową „Revival Tour 2016”, która promowała jej płytę „Revival”. Krążek pojawił się w październiku 2015 roku. Niestety gwiazda nie przyjedzie do Europy, ale też do Ameryki Południowej, Chin i na Bliski Wschód. Do tej pory artystka zdążyła zaśpiewać w Azji, Oceanii oraz w wielu miejscach w Ameryce Północnej. Jednak wokalistki nie zobaczymy w Kanadzie oraz w USA.

„Chcę skupić się na swoim zdrowiu i szczęściu, dlatego postanowiłam, że najlepszą decyzją będzie zrobienie sobie przerwy. Dziękuję moim fanom za wsparcie. Wiecie, że jesteście dla mnie wyjątkowi, ale muszę podjąć taką decyzję, aby wiedzieć, że robię co w mojej mocy, żeby być w jak najlepszej formie. Wiem, że nie jestem sama i mam nadzieję, że zachęcę innych do tego, żeby zadbali o swoje własne sprawy” – tłumaczyła Selena.

W maju gwiazda powiedziała, że pieniądze uzyskane podczas trasy koncertowej chce przekazać organizacji, która zajmuje się prowadzeniem badań nad toczniem.

Sel, wracaj szybko do zdrowia!

 

Źródło zdjęć: instagram.com/ selenagomez


 ______________                                                  

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ