Święto Wisły

Znamy termin 12. edycji Święta Wisły

07.09.2019 – tę datę warto sobie zapisać w kalendarzu, właśnie wtedy odbędzie się kolejna edycja warszawskiego Święta Wisły. W tym roku organizatorzy postawili na klimat retro. Czego możemy się spodziewać?

autor: Patrycja Aniserowicz 

Święto Wisły to coroczna impreza organizowana w Warszawie na bulwarze Grzymały-Śniadeckiego – na wysokości Pomnika Syrenki Warszawskiej. Popularne miejsce nie tylko wśród turystów, lecz także wśród samych warszawiaków. 

Sukces ubiegłorocznej edycji

Organizatorem wydarzenia jest miasto stołeczne Warszawa, które zapowiedziało, że tegoroczna impreza odbędzie się pod hasłem „Tradycja i muzyka”. Całość będzie miała retro charakter. Ubiegłoroczna edycja cieszyła się powodzeniem, czy w tym roku będzie podobnie?

Poprzednią edycję wspominamy z uśmiechem na ustach. Na mieszkańców stolicy czekały niespodzianki. Jedną z głównych atrakcji było przejście z jednego brzegu Wisły na drugi. Przejście nie byle jakie. Po linie, kilkadziesiąt metrów nad wodą. Dla wodniaków atrakcją była parada łodzi wioślarskich, motorówek i innych jednostek pływających. Pomyślano także o najmłodszych, czekały na nich specjalne spotkania, na których mogli poznać wiele wiślanych ciekawostek. 

Jak będzie w tym roku?

Na poznanie tegorocznych szczegółów i planowanych atrakcji niestety musimy jeszcze poczekać. Organizatorzy dopiero ogłosili termin, ale już zapowiedzieli, że na ich facebookowym profilu sukcesywnie będą pojawiały się informacje o zbliżającej się imprezie. Pozostaje cierpliwie czekać i śledzić wydarzenie.

zobacz też: 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

689 More posts in Wydarzenia category
Recommended for you
Śląski Rap Festival 2019 – Spodek

14 grudnia w Katowicach odbyła się 16. już edycja Śląskiego Rap Festivalu. Tego dnia w...