Znamy pierwszego headlinera Open’er 2016

Choć emocje po ostatnim Open’er Festival dopiero co opadły, organizator imprezy ogłosił już datę przyszłorocznej edycji oraz pierwszą gwiazdę, która pojawi się na festiwalu w Gdyni. Fani, którzy spóźnili się z zakupem biletu na ich grudniowy koncert w Łodzi, nie mają na co narzekać – pierwszym headlinerem Open’er Festival 2016 jest Florence and the Machine.

facebook.com/openerfestival

Indierockowy zespół Florence and the Machine oraz ich charyzmatyczna wokalista mają w Polsce wielu wiernych fanów. Bilety na ich najbliższy koncert w naszym kraju zostały już wyprzedane. 12 grudnia na łódzkiej Atlas Arenie zespół będzie promował swój najnowszy, wydany w tym roku album „How Big, How Blue, How Beautiful”. Fani nie będą musieli długo czekać na ich powrót do Polski, ponieważ Florence and the Machine został właśnie ogłoszony pierwszym headlinerem Open’er Festival 2016.

Przyszłoroczny Open’er odbędzie się w dniach 29 czerwca – 2 lipca. W sprzedaży dostępna jest już najtańsza pula biletów – Fan Tickets. Dla 5 tys. najszybszych osób cena 4-dniowego karnetu wyniesie 399 zł (429 zł z polem namiotowym). Więcej szczegółów znajdziecie na tutaj.

___________________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ