Zimowe akcesoria na wyprzedaży

Chociaż sezon zimowy tak naprawdę dopiero jest widoczny za oknem, w sklepach zaczynają się sezonowe wyprzedaże. Na co warto zwrócić uwagę? W co zainwestować, żeby służyło nam nie tylko za rok, ale jeszcze tej zimy?

www.5lux.com

Zara rusza z wyprzedażą akcesoriów, przeceniając je nawet o 50%. Wielkie, stylowe szale i kominy możemy już kupić od 59 złotych. Podobnie jest z cenami czapek, które zaczynają się od 29 złotych.

Przeceny w Mohito trwają w najlepsze już od pewnego czasu. Jeśli jeszcze nie udało się wam nic upolować to nic straconego. Ceny zaczną drastycznie spadać dopiero teraz. Skórzane rękawiczki są tańsze o ponad połowę, a dodatki z kolekcji Anji Rubik również są wyprzedawane. Ceny ciepłych czapek i szalików zaczynają się od 19 złotych.

Miłośnicy luźniejszych klimatów powinni zainteresować się tym, co przygotowały dla nich marki młodzieżowe. House wyprzedaje akcesoria za połowę wartości, a w Sinsay ceny zaczynają się już od 9 złotych!

Warto zajrzeć również do Bershki, która jak co roku przygotowała dla nas gigantyczne obniżki. Ceny czapek, szalików i rękawiczek sięgają 19 złotych. Podobnie jest w sklepach New Look, gdzie rabaty wynoszą na razie do 60%.

Ada Koperwas

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ