Zawód “głaskacz”? Brzmi fajnie? Sprawdź o co chodzi!

Kochasz dobre jedzenie, fajne miejsca i towarzystwo czworonogów? Koniecznie przeczytaj!

Obecnie, w większości miejsc panuje moda “dog-friendly” – przyjazna naszemu pupilowi. Co to oznacza? W takich miejscach znajdziemy między innymi miskę z wodą dla naszego przyjaciela. Teraz jednak idziemy o krok dalej – restauracja “MUTTS Canine Cantina”, znajdująca się w Stanach Zjednoczonych (a konkretniej w Dallas), to restauracja jeszcze bardziej sprzyjająca czworonogą. Pozwala ona na wprowadzanie swoich psów do środka. A co więcej – poszukuje nowego pracownika, na stanowisko “Puptern”, tak zwanego “głaskacza”. “Pokaż nam swoje umiejętności w opiece na pieskami! Czy masz to “coś”, aby zostać pierwszym w historii MUTTS opiekunem zwierząt?” – w ten sposób się zareklamowali. Tutaj więc nie przejdzie CV w tradycyjnej formie. Właściciele restauracji stawiają na zaprezentowanie swoich umiejętności w głaskaniu i opiece zwierząt, poprzez filmiki oraz zdjęcia, a także zrobienie krótkiego opisu, dlaczego to właśnie Ty będziesz najlepszym “głaskaczem”!

A na czym polega najprzyjemniejsza na świecie praca? 

“Głaskacz” ma za zadanie zaopiekować się pupilami, podczas gdy ich właściciele zajęci będą żywieniową ucztą. 

Jak z kolei prezentują się zarobki “Pupterna”?

Podobno ma to być aż 100 dolarów na godzinę! To dobra reklama i chwyt marketingowy czy zapowiedź końca ery “zakazu wprowadzania psów”?

No i na co czekasz? Jeśli kochasz zwierzaki i nic cię nie trzyma tu gdzie właśnie siedzisz – rekrutuj i… głaszcz do woli!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

3838 More posts in Newsy category
Recommended for you
“Puszka Adamowicza”. Dar serc warty 16 milionów złotych

Na Facebooku zakończyła się akcja Ostatnia puszka Pawła Adamowicza, którą zorganizowała Patrycja Krzymińska. Internetowa zbiórka...