Zapraszamy na festiwal biegowy w Czosnowie!

zapraszamy-na-festiwal-biegowy-w-czosnowie sporteuroGmina Czosnów oraz portal SportEuro.pl – patronat medialny wydarzenia zapraszają na I Rodzinny Piknik Biegowy, który odbędzie się 1 września 2013 roku.

Głównym celem imprezy jest uświadomienie okolicznych mieszkańców jak ważny jest zdrowy tryb życia i wypoczynek na świeżym powietrzu w pięknym otoczeniu Kampinosu.

Organizatorzy biegu chcą nakłonić osoby młode, szczególnie dzieci i młodzież by więcej czasu poświęcały na sport, w dzisiejszych zaawansowanie technologicznie czasach jest to szczególnie ważne. Dzieci zamiast bawić się na placach zabaw czy biegać z rówieśnikami, siedzą przy komputerach w domu.

Festiwal biegowy jest przeznaczony dla każdej osoby, która chce mile i zdrowo spędzić czas. Podczas pikniku odbędą się biegi podzielone na różne kategorie wiekowe:

Bieg główny – 10 km – dla wszystkich chętnych (pełen pomiar czasu – nagrody od sponsorów) – medale, dyplomy, koszulki, puchar Wójta Gminy Czosnów

Biegi dla dzieci i młodzieży – 200m (przedszkolaki), 400m (klasy 1-3), 800m (4-6), 1000 (gimnazja), 1500 (szkoły średnie) – medale, dyplomy i koszulki dla wszystkich + nagrody od sponsorów (Z wyjątkiem biegu dla przedszkolaków podział na dziewczynki i chłopców)

Sztafeta Rodzinna: bieg 3 x 1000m (max 30 drużyn po 3 osoby) – nagroda główna wycieczka dla całej Rodziny, medale, dyplomy i koszulki, nagrody od sponsorów (3 członków jednej rodziny, wiek dowolny)

Mistrzostwa Tatusiów na 3000 m z wesołymi przeszkodami (max 50 osób) o nagrodę główną – samochód na weekend?) – nagrody rodzinne, puchar, medal, dyplom, koszulka, nagrody od sponsorów.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału! Więcej informacji na www.piknikbiegowy.pl
Tomasz Podkański

ZOSTAW ODPOWIEDŹ