Zapach kobiety, czyli o perfumach

„Zapach kobiety mówi o niej więcej niż jej charakter pisma” – tak przynajmniej uważał Christian Dior. To, że perfumy są równie ważne jak ubiór, nie ulega żadnej wątpliwości. Odpowiednio dobrane perfumy mogą stać się twoja najlepszą wizytówką, a nietrafione – przekleństwem. Poniżej prezentujemy kilka porad dotyczących zakupu perfum.

Fot. Facebook.com/MarcJacobs

Kupując perfumy, nie podążaj za trendami, postaw na oryginalność. Wybierając zapach, postaraj się, aby pasował do twojej osobowości. Świeże cytrusowe zapachy doskonale sprawdzą się u osób dynamicznych. Tytoniowo-skórzane idealnie będą pasować do kobiet wrażliwych, ceniących sobie kontakt z naturą. Natomiast zapachy orientalno-kwiatowe dodadzą Ci pewności siebie.

Perfumy mogą być twoim znakiem rozpoznawczym, dlatego też nie zmieniaj ich zbyt często. Przy ich wyborze kieruj się zapachem, a nie marką. Pamiętaj – wysoka cena często nie świadczy o jakości produktu.

Nie kupuj perfum pochopnie. Najpierw dokonaj wstępnej selekcji zapachów, korzystając z pasków dostępnych w drogerii. Gdy znajdziesz już zapach spełniający twoje wymagania, koniecznie spryskaj wewnętrzną stronę nadgarstka i dopiero po kilku godzinach zdecyduj, czy aby na pewno jest wart zakupu.

Znalazłaś już swój ulubiony zapach? Pamiętaj, by zachować umiar. Na co dzień stosuj go na wewnętrzne strony nadgarstków oraz szyję, a na wielkie wyjścia dodatkowo spryskaj nim kostki oraz miejsca pod kolanami.

 

___________________

 

 

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ