Zakochaj się w czytaniu dzięki Emily Giffin

Porzuciła karierę prawniczą, aby poświęcić się pisaniu. Jej pierwsza książka trafiła na listę bestsellerów i zdobyła sobie miłośniczki na całym świecie.  Pisze o kobietach, porusza bliskie ich sercom tematy. Nawet najbardziej zagorzałe przeciwniczki czytania poddają się urokowi jej dzieł! Mowa o Emily Giffin!

griffin zda life4style 

My kobiety, niezależnie od pochodzenia, wieku czy wykształcenia lubimy historie miłosne.  Amerykańska pisarka Emily Giffin wielokrotnie porusza tę tematykę w swoich książkach. Jej bohaterkami są kobiety w różnym wieku, które doświadczają problemów takich jak zdrada w związku, uczucie do chłopaka najlepszej przyjaciółki, brak instynktu macierzyńskiego oraz wiele innych. Każda z nas może odnaleźć w twórczości Giffin siebie, być może właśnie na tym polega urok jej książek. Jeśli uważasz, ze czytanie to nuda, ale nie masz co robić w długie jesienne wieczory – sięgnij po jedną z książek Emily Giffin, a zakochasz się w czytaniu!


1. Coś pożyczonego

Rachel i Darcy łączyła wieloletnia przyjaźń, dopóki Rachel nie popełniła niewybaczalnej zdrady i nie spędziła nocy z narzeczonym najlepszej koleżanki. Którą z nich wybierze Dex, i czy przyjaźń może przetrwać taką próbę?


2. Coś niebieskiego

Druga z kolei powieść amerykańskiej pisarki stanowi kontynuację losów trójki bohaterów poprzedniej powieści. Została napisana z punktu widzenia Darcy.


3. Dziecioodporna

Ben i Claudia są szczęśliwym małżeństwem o podobnych priorytetach. Oboje nie chcą mieć dzieci. Jednak, kiedy ich przyjaciele doczekują się potomka, Ben zmienia zdanie. Co na to Claudia? Czy ich związek będzie mógł istnieć pomimo odmiennego zdania w tak ważnej kwestii?

 

4.  Sto dni po ślubie

Każdy z nas zna przysłowie „Stara miłość nie rdzewieje”. Jest ono doskonałym odzwierciedleniem sytuacji Ellen, która po latach spotyka swoją dawną miłość. Pomimo bycia szczęśliwą mężatką, zaczynają w niej odżywać uczucia do Leo…


5.  Siedem lat później

Tessę i Nicka połączyła miłość od pierwszego wejrzenia. Czy uczucie to po siedmiu latach jest nadal tak silne? Czy doktor Russo będzie w stanie oprzeć się Valerie, którą spotyka w rocznicę swojego ślubu?


6. Pewnego dnia

Wszyscy popełniają w życiu błędy, których często bardzo żałują. Dla niektórych los jest łaskawy i pozwala je naprawić. Co zrobi Marianne, kiedy ujrzy w progu swojego domu porzuconą córkę? Czy kobiety będą mogły stworzyć więź?


7. Ten jedyny

Mówi się, że miłość nie wybiera. Co zrobić jeśli pokochamy mężczyznę, którego nie powinniśmy darzyć uczuciem? Dlaczego Shea, będąc w związku z chłopakiem, który stanowi obiekt westchnień innych kobiet, zastanawia się czy to ten jedyny? Czy będzie miała odwagę podążyć za nowym uczuciem?


Miłej lektury!


Marta Nagórka

ZOSTAW ODPOWIEDŹ