Praca marzeń dla książkowych moli!

Wydawnictwo W.A.B ostatnio ogłosiło, że poszukuje testerów kryminałów. Szczęściarz, który wygra proces rekrutacji będzie miał za zadanie przez tydzień czytać kryminały. Brzmi dobrze? To jednak nie wszystko – wyjedzie on w góry by móc się zaszyć i oddać lekturze. Zaciekawieni?

Konkurs skierowany jest do fanatyków kryminałów i thrillerach. Wyobraź to sobie – siedzisz w domku w górach, nikt ci w tym nie przeszkadza, poznajesz najnowsze, świeżutkie pozycje – których nie ma okazji przeczytać nikt inny, i do tego Ci za to płacą!

ILE DOSTANIESZ ZA TAKĄ PRZYJEMNOŚĆ?

Wydawnictwo W.A.B oferuje dwa tysiące złotych netto oraz oczywiście koszty pobytu w górach.

CO TRZEBA ZROBIĆ BY WYGRAĆ?

Otóż należy napisać recenzję książki “Lissy” Luki D’Andrei. Wygrywa oczywiście najciekawsza z recenzji!

ZADANIA ZWYCIĘZCY:

Poza chillem w górach szczęśliwy zwycięzca będzie miał za zadanie polecać wybrane przez niego książki innym miłośnikom tego typu książek.  A ma się to odbywać za pośrednictwem rekomendacji w social mediach.

Kto więc ma szanse na wygraną? Ktoś kto po prostu kocha czytać oraz ten kto ma lekkie pióro. Szczęśliwego zwycięzce poznamy w listopadzie, jest jeszcze więc sporo czasu by się zdecydować – przeczytać powieść “Lissy”, napisać jej recenzję, po to by razem ze swoim CV wysłać na adres lissy@gwfoksal.pl.

Jedno jest pewne – decydując się na udział w konkursie, trzeba być także przygotowanym na sporą konkurencje. O akcji piszą wszyscy w sieci, poza tym – kto by nie chciał dostać takiej pracy! 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

134 More posts in Książki category
Recommended for you
Nowa książka Jakuba Żulczyka?

Jest gotowa! Premiera już jesienią! Za sprawą "Ślepnąc od świateł", Jakub Żulczyk odniósł ogromny sukces....