Starak wesele

Pierwszy taniec Agnieszki Szulim i Piotra Woźniaka Staraka! Było… nietypowo!

Ślub Agnieszki Szulim z Piotrem Woźniakiem-Starakiem odbył się w ostatnim tygodniu sierpnia. Para pobrał się w Wenecji. Widzieliśmy już zdjęcia z uroczystości, teraz przyszła pora na pierwszy taniec! Mąż dziennikarki właśnie opublikował na Instagramie filmik z tej chwili! Było… nietypowo! Zobaczcie sami!

Starak wesele

Jeśli myślicie, że Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak zaprezentowali romantyczny, spokojny taniec, to jesteście w błędzie. Małżeństwo nie zatańczyło również w parze. Zakochani zdecydowali, że wybiorą energetyczną muzykę, do której będą, łącznie z gośćmi, podskakiwać. Widać, że mimo niekonwencjonalnego pierwszego tańca wszyscy bawią się świetnie!

Zobaczcie nagranie, które opublikował Piotr Woźniak-Starak! This how u make the first dance :))))

Czy też chcielibyście, aby w podobny sposób wyglądał Wasz pierwszy taniec?

Extra dance?

Internauci mają zdania podzielone. Niektórzy uważają, że takie podskoki absolutnie nie nadają się na pierwszy taniec na weselu. Inni chwalą parę za luz i swobodę z jaką podeszli do tego ważnego momentu. Może myśleli już o pysznym torcie, który mieli potem pokroić 😉

Internauci pisali:

„Zajebiooooooooza extra dance a nie tam jakieś nudne walce no zdrowia Wam dzieciaki kochane i tak tylko macie mi się bawić już zawsze”

„Czadowo”

„Świetna imprezka”

Co to był za ślub!

Przypominamy, że para pobrała się w Ca’ Vendramin Calergi, natomiast przyjęcie weselne odbyło się w pięknym pałacu Pisani Moretta. Na weselu bawiło się wiele gwiazd. Wśród nich znaleźli się m.in. Nergal, Magdalena Boczarska, Katarzyna Kolenda-Zaleska, Edward Miszczak, Alicja Resich-Modlińska, Zosia Ślotała czy Mateusz Banasiuk. Goście na uroczystość przylecieli wynajętym samolotem. Para bardzo chciała uniknąć ciekawskich spojrzeń paparazzi, dlatego zaproszeni do końca trzymani byli w niepewności, gdyż nie wiedzieli, gdzie wylądują. Jednak zdjęcia młodej pary szybko znalazły się w sieci!

Dziennikarka zaprezentowała aż cztery kreacje. Wielkie emocje internautów wywołała czerwona sukienka, którą dziennikarka miała na sobie właśnie podczas pierwszego tańca! Jak Wam się podoba?

Agnieszka Szulim sukienka

Źródło zdjęć: www.instagram.com/pwsas/

 ______________                                                  

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ