Ania Wyszkoni przeprasza fanów za swoją prośbę: „Narobiłam strasznego bałaganu”

Wyszkoni o nawrocie choroby: Trzeba być czujnym, bo nie wiadomo kiedy mogą nastąpić przerzuty

Ania Wyszkoni na początku 2016 roku dowiedziała się, że ma raka tarczycy. Na szczęście guz został szybko wykryty. Gwiazda musiała poddać się operacji, mogła wtedy stracić głos. Teraz czuje się już dobrze, jednak wracają wspomnienia i obawy dotyczące nawrotu choroby.

Walka z chorobą  

U Ani Wyszkoni na początku 2016 roku wykryto guza tarczycy. Na szczęście nowotwór został wykryty w porę. Artystka musiała przejść operację. Nie było wiadomo, czy artystka będzie dalej mogła śpiewać. Na szczęście zabieg udał się, a piosenkarka wróciła do zdrowia. O jej chorobie wiedzieli tylko najbliżsi. Dopiero pod koniec maja gwiazda przyznała fanom, że pokonała chorobę.

Poszłam kiedyś na rutynowe badania piersi, bo czułam że coś nie tak. Lekarz postanowił zbadać mi tarczycę. Okazało się, że na tarczycy mam złośliwego guza. To był dla mnie totalny szok. Pierwsze myśli są wręcz tragiczne.  Co będzie dalej, czy ja w ogóle będę dalej? To była pierwsza walka, jaka stoczyła się w mojej głowie, a później nadeszła ta świadomość, że po operacji mogę nie wrócić do śpiewania. Na szczęście okazało się, że zagrożenie życia nie było duże, wręcz minimalne. Uleczalność tego nowotworu jest wysoka, a mój został wykryty bardzo wcześnie” – mówiła gwiazda w „Dzień Dobry TVN”.

Ania Wyszkoni o nawrocie choroby

Teraz piosenkarka jest zdrowa, ale zdaje sobie sprawę, że choroba może powrócić. Do końca życia będzie jeździć na wizyty kontrolne. Wie, że mogą też nastąpić przerzuty. Ma jednak nadzieję, że najgorsze momenty ma już za sobą.

„Jest dobrze, ale mam świadomość, że choroba może wrócić. Już do końca życia będę pod opieką lekarzy. Trzeba być czujnym, bo nie wiadomo kiedy mogą nastąpić przerzuty. Ale mam nadzieję, że wszystko, co najgorsze, mam już za sobą” – mówi artystka w rozmowie z „Super Expressem”.

Artystka swoim wyznaniem chciałaby zachęcić do profilaktycznych badań, dzięki którym szybko można wykryć nowotwory oraz inne choroby.

Robicie regularnie badania? Naprawdę warto!

Osobista płyta

Nowy singiel Wyszkoni „Oszukać los” zapowiada płytę, która ukaże się na rynku w lutym 2017 roku. Gwiazda przyznaje, że utwory są dla niej ważne, gdyż powstały w najtrudniejszych momentach jej życia. Artystka wspomina, że jeszcze do niedawna żyła szybko i bardzo intensywnie, jednak choroba spowodowała, że spojrzała na świat z innej perspektywy oraz zaczęła doceniać inne sprawy. Postanowiła też, że będzie bardziej dla siebie łaskawa. Wyszkoni mówi, że pokonała w życiu poważną przeszkodę, obecnie jest pełna dobrej energii i taka też będzie jej nowa płyta.

————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com/Ania Wyszkoni

ZOSTAW ODPOWIEDŹ