konkurs life4style

Wygraj metamorfozę!

Lato to czas nowych postanowień i radykalnych zmian. Po całym roku pracy lub nauki, każdej z nas należy się czas tylko dla siebie. Doskonałym sposobem na wakacyjny relaks jest wizyta w ekskluzywnej Klinice Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Dermamedic Palace w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

konkurs life4style

Wraz z Kliniką Dermamedic Palace zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania są dwie metamorfozy włosów (strzyżenie z modelowaniem) oraz autorski masaż twarzy, szyi i dekoltu. Od wygranej dzielą Cię dwa proste kroki:

1.Polub profil Life4style oraz Dermamedic Palace Facebooku.

2.W komentarzu pod konkursowym postem opisz lub wrzuć zdjęcie fryzury, która Twoim zdaniem będzie tego lata najmodniejsza. Nie zapomnij o zamieszczeniu informacji, którą nagrodę chciałabyś wygrać – metamorfozę czy masaż.

Wartość każdego z trzech konkursowych voucherów to 99 zł. Zwycięzców wybierzemy wśród osób, które udzielą najciekawszych odpowiedzi. Konkurs potrwa od 30.06 do 06.07.

Więcej informacji o Klinice Dermamedic Palace znajdziecie na www.dermamedic.pl.

________________________________________________________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ