Woźniak-Starak nie zrezygnuje z Azja Express

Woźniak-Starak nie zrezygnuje z Azja Express

Agnieszka Woźniak-Starak zdementowała plotkę o rzekomej rezygnacji z prowadzenia programu „Azja Express”. Dla niej show to przygoda, której nie zamieni na żaden talk –show.

szulim rezygnuje z azja expressWielki sukces „Azja Express” sprawił, że do kolejnej edycji programu już ustawiają się kolejki. Wśród gwiazd zainteresowanych udziałem w wyścigu jest miedzy innymi Małgorzata Foremniak, której w programie towarzyszyć miałaby córka oraz Natalia Siwiec, która chętnie wybrałaby się do Azji z mężem.

Niedawno pojawiły się pogłoski, że prowadząca program Agnieszka Woźniak-Starak zrezygnuje z pracy z powodu planowanego macierzyństwa. Jej miejsce miała podobno zająć Hanna Lis, która jednak będzie musiała obejść się smakiem. Woźniak-Starak zapewnia, że nigdzie się nie wybiera.

– To kolejny wyssany z palca news, który nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Azja Express to niesamowita przygoda, której w życiu nie zamieniłabym na żaden talk-show. Kocham pracę w telewizji i nie zamierzam z niej rezygnować – zapewniła prowadząca w rozmowie z „Flesz”.

Do czasu kolejnego wyjazdu do Azji, prezenterka będzie miała przerwę od telewizji. W tym czasie Woźniak-Starak ma podobno wyprodukować nowy program dla TVN Style.

____________                                                  

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ