Włosy dłuższe o 2-4 cm w 7 dni!

Nieustannie zapuszczasz włosy, a one nadal stoją w miejscu? Przyjrzyj się metodzie, która robi furorę zagranicą i sprawi, że Twoje włosy będą dłuższe od 2 do 4 centymetrów zaledwie w 7 dni! Brzmi niewiarygodnie? Sprawdź i przekonaj się sama!

Fot. Tumblr

Wspomiany „zabieg” nazywamy metodą inwersji. Jest niewzykle prosty, nie wymaga wysiłku, dużych kosztów i czasu, zatem warto go wypróbować.

Metoda inwersji polega na dokrwieniu naszych cebulek włosowych, stymulacji i tym samym, pobudzeniu włosa do wzrostu. Jedyne co musimy zrobić, to przygotować olejek kokosowy (bądź oliwę z oliwek), opuścić głowę całkowicie do dołu i przez dokładnie 5 minut, intensywnie masować nasz skalp (skórę głowy) palcami zamoczonymi w olejku. Pozostałość olejku możemy wetrzeć w całość włosów i przytrzymać na głowie przez około godzinę (można również pozostawić maskę na noc). Po upłynięciu danego czasu, należy zmyć dokładnie olejek szamponem do włosów i nałożyć dowolną odżywkę.

Aby zobaczyć efekty, metodę musimy stosować dokładnie przez 7 dni w tygodniu. Przed przystąpieniem do zabiegu, warto dokładnie zmierzyć długość swoich kosmyków i zrobić sobie zdjęcie przed i po (najlepiej w tej samej bluzce). Metodę można stosować jedynie raz w miesiącu lub rzadziej, ponieważ cebulki po pewnym czasie staną się odporne i przestaną reagować.

Efekty, które przedstawiają setki zadowolonych dziewczyn, są niesamowite. Faktycznie ich włosy wydłużyły się o kilka centymetrów w zaledwie tydzień. My, jesteśmy w trakcie testów (już 4 dzień!). Może, któraś z Was również się skusi i sprobuje? Jeśli tak, koniecznie dajcie nam znać w komentarzu o efektach jakie uzyskałyście!

Jeśli chcecie sprawdzić ofertę olejków do włosów dostępnych w naszym sklepie internetowym, zapraszamy tutaj

ZOSTAW ODPOWIEDŹ