dzien kobiet - sporteuro

Wiosenny Weekend Kobiet w SKWERze

dzien kobiet - sporteuroW Centrum Artystycznym Fabryki Trzciny od 8 marca trwa Wiosenny Weekend Kobiet. W piątek Panie miały możliwość porozmawiania o kobiecości i komunikacji damsko-męskiej zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym, natomiast w niedziele podczas warsztatów dowiedzą się jak wyrazić swoją kobiecość.

W niedziele 10 marca o godzinie 16:00 w SKWERze rozpoczną się warsztaty dla kobiet. Tego dnia Panie dowiedzą się jak ważna jest kobiecość, w jaki sposób powinny ją wyrażać i jak kusząco należy się poruszać. Również każda z uczestniczek szkolenia będzie miała możliwość skorzystania z porad ekspertów. Do dyspozycji Pań będą m.in.: wizażyści, styliści oraz fryzjerzy. Na Panie czekać będą również upominki.

Organizatorzy warsztatów nie mają na celu zrewolucjonizować życia każdej kobiety. Chcą tylko udowodnić Paniom, że każda z nich jest wyjątkowa. Eksperci pokażą uczestniczkom jak w sposób naturalny i niewymuszony można poruszać się piękniej, czarować wdziękiem i kobiecością – nawet w dżinsach i wełnianym golfie. A skoro o trikach mowa, to zostaną one zastosowane również w makijażu. Eyeliner a może róż do policzków? Nie trzeba dużych zmian, ponieważ najpiękniejsze kobiety to te szczęśliwe, uśmiechnięte i przede wszystkim – zadowolone z siebie.

Kiedy Panie zapoznają się już z tajnikami kobiecego wizerunku, to będą miały okazję nauczyć się, w jaki sposób należy się poruszać, by ich ciało komunikowało otoczeniu, że jest ona stuprocentową kobietą. Podczas warsztatów główny nacisk kładziony będzie na świadomość ciała, a w niej szczególnie na to, co bardzo kobiece i zmysłowe. W trakcie szkolenia, Natalia Wojciechowska zaprezentuje seksowne ruchy bioder, klatki piersiowej, pracy rąk, odpowiedniego stawiania kroków i postawę, dzięki którym Panie nabiorą pewności siebie i kobiecego wdzięku. Natalia Wojciechowska pokaże również jak ważny i niesamowity jest język ukrytych sygnałów, które zazwyczaj podświadomie wysyłamy zarówno do ludzi z otoczenia, jak i do płci przeciwnej. Sygnały te każda z kobiet może kontrolować i władać nimi wedle uznania.

Wszystkie Panie proszone są o zabranie wysokich obcasów.

Cena szkolenia – 20zł.

skwer - sporteuro

 

 


Program szkolenia:

 

  • 16:00 – 16:45 spotkanie z wizażystami: jak dbamy o cerę oraz najnowsze trendy w makijażu
  • 16:45 – 17:15 stylista fryzur ze studia fryzjerskiego Tomasza Burkackiego – o trickach i zmianach
  • 17:15 – 18:45 styliści – o wizerunku i sposobach “organizacji” garderoby – co dokupić, czego się pozbyć – specjalnie na to wydarzenie przyleci z Belgii wizażystka i stylistka, która współpracowała m.in. przy programie Top Model Belgium oraz sesjach zdjęciowych dla magazynu Playboy – Monika Firmanty.
  • 18:45 – 20:00 język ciała i sygnały, które wysyłamy – technika, zajęcia ruchowe – prowadząca: Natalia Wojciechowska (Baletnica/Instruktorka Stretching’u, Jogi, Pole Dance z Pole Dance Project – Studio Tańca i Sportu).

Źródło: http://www.fabrykatrzciny.pl/

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ