Doda nie myła włosów przez 12 dni! Zobaczcie, jak wyglądają!

Doda zdradza szczegóły swojej sylwetki! Jest na diecie?

Doda od lat zachwyca zgrabną sylwetką. Artystka nie stosuje jednak restrykcyjnych diet, bo zależy jej na zdrowiu organizmu. W takim razie, jak wygląda jej jadłospis?

Doda zdradza szczegóły swojej sylwetki! Jest na diecie?

Doda wychowała się w sportowej rodzinie, w której regularna aktywność fizyczna jest bardzo ważna. Gwiazda zwraca również uwagę na dietę, jednak nie są to restrykcyjne diety odchudzające, ale przede wszystkim zdrowe produkty i zbilansowany jadłospis.

„Radzę całkowite i natychmiastowe zaprzestanie stosowania jakiejkolwiek diety. Nie jest sztuką schudnąć w dwa tygodnie 10 kilogramów, a potem przytyć dwa razy więcej. Każdy powinien znaleźć sposób na siebie, posłuchać organizmu, skupić się na tym, co mu służy. Radykalna dieta nie jest rozwiązaniem, lepsza jest dobra codzienna praktyka. Pomyślmy o sobie jak o skomplikowanej maszynie – wszystkie trybiki muszą działać bez zarzutu, inaczej maszyna się zatnie. A więc myślmy o mięśniach, o sercu, wątrobie i trzustce. Jaką ciężką pracę muszą wykonać codziennie te organy. A my przecież możemy im tę pracę ułatwić. Nasz organizm wszystko daje nam na kredyt. I przyjdzie dzień, kiedy zapuka do drzwi i zgłosi się po swoje. To od nas zależy, jak się na starość z nim rozliczymy” – mówi piosenkarka w rozmowie z magazynem „Wprost”.

https://www.instagram.com/p/BzN_rkbIa36/

Mimo, że lubi mięso, to przede wszystkim wybiera ryby, a drób raz na kilka miesięcy. Niestety mięso często obecnie jest naszpikowane antybiotykami i sterydami, a one niekorzystnie wpływają na zdrowie człowieka. Szkodzą również planecie.

„Bardzo lubię smak mięsa. Natomiast z różnych względów, m.in. zdrowotnych, ograniczyłam się do tego, by z mięsa jeść tylko ryby i raz na kilka miesięcy drób. Ograniczanie spożycia mięsa jest bardzo dobre dla naszego zdrowia, dla naszej planety. Mięso jest faszerowane antybiotykami, sterydami, paszą GMO. Przestajesz je jeść – od razu lepiej wyglądasz! Pomagasz planecie i przyszłym pokoleniom” – tłumaczy Doda „Super Expressowi”.

Najzdrowsza gwiazda

Doda uważa, że jej styl życia wyróżnia się na tle innych osób z kręgu show-biznesu. Dobre nawyki już od dzieciństwa są jej znane.

„Zaryzykuję stwierdzenie, że żyję najzdrowiej spośród większości gwiazd sceny muzycznej i showbiznesu. Wychowałam się w rodzinie sportowca, mój tata jest olimpijczykiem, trenowałam wyczynowo lekkoatletykę. Nasiąkłam dobrymi nawykami” – mówiła gwiazda.

https://www.instagram.com/p/ByDYvlLiRsB/

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ