Wieczór Absurdu – maraton filmowy

Polecamy podróże filmowe w Śródmieściu. Już 9 września w restauracji Banjaluka odbędzie się kolejna odsłona wieczoru filmowego. W programie znajdą się m.in. ,,Sarnie żniwo”, ,,Wściekłe Pięści Węża” i serial ,,Blok ekipa”. Wstęp wolny.

źródło: warszawa.cogdzie.plBanjaluka i SPInka Film Studio –  jak zawsze w drugi wtorek miesiąca o g. 19.00 – zaprasza na nieoczywistą podróż filmową, gdzie widzowie oderwą się od szarej rzeczywistości i wezmą udział w wyjątkowym Wieczorze Absurdu. Wieczór absurdu to filmowy maraton kapitalnych produkcji wyreżyserowanych przez człowieka o wielu twarzach, ojca Konia Rafała i jednego z Braci Figo-Fagot – króla absurdu i założyciela Git Produkcji – Bartosza Walaszka. Na dużym ekranie obejrzymy m.in. kultowe ,,Sarnie Żniwo” oraz ,,Wściekłe Pięści Węża 3”. Pokazy dodatkowo uatrakcyjnią projekcje kreskówek – fenomenalnego Konia Rafała oraz kultowej już Blok Ekipy.

Program projekcji:

„Wściekłe pięści Węża 3” – komedia | akcja | fabuła | reż. Bartosz Walaszek

Wściekły Wąż powraca po latach w średniej formie. Tym razem będzie musiał pomścić śmierć swojego brata i stawić czoło Wojskowemu Cyborgowi, który uciekł z konwoju. Jak zwykle na swej drodze spotka szesnastu braci bliźniaków. Czy dokona zemsty? Czy przeżyje? A może zginie, tak jak w drugiej części?

„Blok ekipa” – serial animowany | reż. Bartosza Walaszek

Głównymi bohaterami są Walo, Spesjon i Pablo to rycerze ortalionu, którzy mają specyficzne rozkminy na temat życia. Chłopaki piją piwo Dzik, ubierają się w najsy i słuchają najcięższego polskiego rapu w wykonaniu m.in. Braci Figo-Fagot.

Patroni medialni: HIRO, Kultura ZA Free, Filmaster, Instytut Rozwoju Kultury Alternatywnej IRKA, Magazyn Filmowy cinema.pl

Gdzie: Restauracja Banjaluka, ul. Szkolna 2/4

Kiedy: 9 września (wtorek), g. 19:00

Beata Mironow

Dodaj komentarz

692 More posts in Wydarzenia category
Recommended for you
Światowe gwiazdy muzyki dołączają do społeczności TikToka

Muzyka to kluczowy element TikToka, który nie tylko pobudza kreatywność, lecz także wyznacza nowe trendy....